Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láz lehet fogzás miatt (más...

Láz lehet fogzás miatt (más tünet nincs)?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam, hogy csak fogzás miatt nincs láz, de kislányomnak 15 hónaposan csak 2 alsó foga van, de már egy ideje sokat nyáladzik, most meg be is lázasodott hirtelen. Csak azért gondolom, hogy a foga miatt, mert az apjának ugyanez volt kis korában, vitték dokihoz mindig, de kiderült, hogy semmi más, csak a fogak. Szinte mindnél belázasodott. De neki azért korábban kijöttek. Volt már valakinél, hogy ilyen nehezen (sokára)jöttek a fogai a babának, és talán emiatt jobban megszenvedik?? Lehetséges a láz emiatt, vagy sem?
2009. szept. 19. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A lányomnak 11 hónaposan 4 rágófoga jött egyszerre és 39 fokos láza volt tőle. Semmi sem vitte le, csak a vizes törölközőbe burkolás. Szerencsére ez csak 1 napig tartott, de a fájdalom miatt nem aludtunk éjszaka néhány napig. Pedig én is azt hittem, hogy ha már 6 foga kint van, akkor a többi nem kínozza meg - de sajnos mégis! Nálunk emiatt volt a láz, de ha aggódsz, hívd fel az ügyeletet, nagyon kedves volt a nő és nekem sokat segített a tanácsaival.
2009. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 hónaPOS VOLT A KISFIAM AMIKOR KIBUJT AZ ELSŐ KETTŐ FOGA.MAJDNEM 39 FOKOS LÁZA VOLT!
2009. szept. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!