Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes kislányom 2 napja...

6 hetes kislányom 2 napja alig alszik nap közben. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
Végre most alszik. De tagnap és tegnapelőtt nap közben csak a babakocsiban és a hordozókendőben aludt. Ugye nincs baja? Vol valaki, aki hasonlót tapasztalt a babájánál?
2009. szept. 19. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem sír,akkor semmi baja nincs.Kezdi felfedezni maga körül a világot.Lassan már a kocsiban sem fogja jól érezni magát,be kell tenni az ágyába.
2009. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne aggógj az én 3 hetes lányom is néha eljátsz ezt alig győzöm ringatni de ő csak les les les és ásítozik, de aludni nem akar... persze nem egész nap d 4 órát van hogy fenn van egyhuzamban
2009. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

...hát, bizony sír...

Evés után kb. fél órán át nyugodt, nézeget, nevetgél, aztán sírás...


Szerintem a hasa nem fáj, mivel nem olyan a sírás. Olyan mint ha megint enni kérne. De a cici már üres.

Kevés lehet neki a tejci? Nem túl nagy adagokat eszik.

Bár arra is gondoltam, hogy már a fáradtságtól sír, és talán azért van, hogy a kendőben, amikor a mellkasomon van, alszik.

2009. szept. 19. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!