Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesco gazdaságos pelenka. Mit...

Tesco gazdaságos pelenka. Mit csináljak egy egész csomaggal? Kukába vele, vagy használjam el?

Figyelt kérdés
Ki akartam próbálni a lila Tescos pelust, mert hallottam, hogy egész jó. Hozattam egy csomaggal, de aki hozta, nem ezt, hanem a hagyományos kék-piros tescosat vette meg.
2009. szept. 19. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kipróbálás nélkül nehogy kidobd!Próba után majd meglátod...
2009. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Probáld ki,ha nem jönn be ajándékozd el.amugy a lila tényleg jó mi is használtuk,de vedtem már a hagyományost nem olyan jó de el lehet használni,válságba.de tényleg ha nem kell add oda olyanak akinek kell...
2009. szept. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is kaptam egy csomaggal, naponta egyet elhasználunk belőle. Még van 5 db... :)
2009. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sztem is használd.Nem túl jó,de 1-2x naponta elmegy.
2009. szept. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor használd -otthon-, amikor sűrűn tudod cserélni, ha teli van.
2009. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp kipróbálom, úgy terveztem. Ki is bontottam, de már akkor láttam, hogy nem lesz az igazi. :S

Nem dörzsöli ki a baba bőrét a széle?

2009. szept. 19. 09:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk nem dörzsölte,csak egyszerűen nem jött be.
2009. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem probáld ki. Mi ilyet használunk, nincs vele semmi gond. Sokfélét kiprobáltunk a liberotol kezdve, és erre nem volt alergiás. Már 5 honapja használom, most 7 hos mult a lányom.

2009. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sajnos egyszer már mi is mellé fogtunk: akkor hasznéltam, amikor pl fürdés előtt nem sokkal kakilt, vagy volt egy időszaka, hogy ébredés után kb fél óra múlva végezte el a nagydolgát, ilyenkor előtte ilyenbe pelenkáztam be. Nem dörzsölte ki a bőrét. Ráadásul most lassan jön a hidegebb idő, mi nyáron használtuk el, amikor a meleg miatt én is féltem, hogy bepálik neki a popója az anyaga miatt.
2009. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, Nem emlékszel, mennyiért vetted?
2009. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!