Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, h mennyit...

Honnan tudom, h mennyit szopott a gyerek?

Figyelt kérdés
Ezt kérdezi mindenki...de honnan lehet ezt tudni?
2008. jún. 11. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Onnét,ha megméred szopi elött és utánn.De ha nem sír,úgy is jóllakott.
2008. jún. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ha megnyugtat téged, mérdd le; de ha van elég kakis, pisi pelus, a gyerek élénk, a kutacsa nincs besüllyedve, a súlya növekszik, akkor biztos, hogy eleget szopott. Ne stresszeld magad a grammokkal, van hogy több, van, hogy kevesebb fog kijönni és akkor tiszta ideg az ember, pedig mi is hol keveset, hol többet eszünk, és ez így OK.
2008. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tőlem is mindig ezt kérdezték! Én sem tudtam megmondani, mert nincs mérlegem. Szerintem még azt lehet csinálni, ha nagyon kíváncsi vagy, hogy evés előtt lefejed a melled és cumiból megeteted. Megnézed, hogy mennyi fogyott. De ezzel az a baj, hogy ez csak kb. érték, mert evésenként hol többet, hol kevesebbet eszik. Szerintem felesleges ezzel stresszelni magunkat. Úgyis annyit eszik, amennyire szüksége van. A lényeg, hogy gyarapodjon és jókedéjű, elégedett baba legyen. Minden jót!
2008. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!