Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan bababolt ahol használtan lehet venni cuccokat? - pl babakocsi, de egyéb más is.

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy babakocsit azt nem tudom, de pl a Kálvin térnél van egy jó kis turi ott keresgélhetsz. Egyébként szerintem nyugodtan vegyél használt baba holmikat mert az újak drágák és 20 perc múlva úgyis kinövi. A nyugatinál is van egy pici turi ott sok szebbnél szebb baba holmik vannak. Remélem segítettem.:)
2008. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen köszi! mindenképp megnézem őket!
2008. jún. 11. 10:17
 3/7 anonim válasza:
Háát, nem tudom pontosan, hogy ez milyen hely, de azért leírom. A Soroksári úton van egy baba-mama bolt, egy kicsit az Arzenáltól a Boráros fele. Kiírva asszem az van, hogy outlet+használt cuccok. Azt, hogy milyen árakkal dolgoznak, sajnos fogalmam sincs, de a bolt ott van. (Ha megnézed, akkor könnyen megtalálod, egy elég nagy plakátjuk van, nem igazán lehet eltéveszteni)
2008. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló a baby outletre gondol,na azt felejtsd el!!!Mi bementünk odaa brendonos selejtes cuccok vannak ott főle,irdatlan magas árakkal dolgozik!Nézegettem pl olyan kígyó szerű játékot hordozóra,5000ft érta mikről kiderült selejtes,mert nem csörög...máshol kb 2000ft egy ilyen játék.vagy meglltunk egy babakocsinál ami sztén selejtes volt,mert szakadt volt,meg a kerekei nem uttartóak..mégis kiteszik árulniszval,oda ne menj ha lehet sztem.Én is jártam egy dbig turiba de rájöttem pl,hogy a tescoban sokkal olcsóbbak a babruhák.250-400ftra jönnek ki,tiszta pumut és nagyon édesek disneysek is.Én azóta nem járok turiba,mert ott is kb ennyire jött ki,de az mégis csak használt.Amúgy babakocsit sem vagyok biztos benne,hogy használtan érdemes venned.Van egy bababolt a lehelu 1en-babadiszkont néven rá tudsz keresni,ott is nagyon jó árban vannaka kocsik,meg én vecsésen a Kati bababoltot(neten keress rá) tudom még ajánlani neked.Mi ott vettünk bergon babakocsit neki(2év garancia van rá),esővédővel ,tatyóval együtt 40ből kijött többfunkciós kocsi,jó kényelmes a babának,sportkocsivá alakítható..amúgy máshol 10el többért láttuk csak a kocsit,kiegészítők nélkül.Mi pl kókuszmatracot is ott vettünk neki a kiságyba.Egész pesten ott volt a legolcsóbb és méretre gyártják egy nap alatt.Szval érdemes egy kicsit utazni,szétnézni,mert lehet újat kapsz annyiért amennyiért máshol használtat. Sok mindenben megkerestük mi is a legolcsóbb helyet,ha esetleg kérdésed van még akkor írj,mert mi már mindent megvettünk,segítek ha tudok:)36hetes kismama
2008. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! én még csak most kezdek tájékozódni hogy tényleg hol érdemes vásárolni, meg hogy mit használtan és mit újonnan. mégegszer köszönöm a tanácsot!
2008. jún. 11. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a Nagykőrösi úton található Babadiszkontot ajánlanám, nagyon olcsó áraik vannak, főleg babakocsi, hordozó, kiságy stb. terén. Honlapjuk: www.babaholmiolcson.hu

Ruhaneműket gyakran én is a hipermarketekben veszek, 4-5 db-os bodyszettek már 1000 Ft körül kaphatóak. Ennyiért a turiban sem kapsz!

2008. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ÉN ajánlottam a vecsési boltot,én is voltam a nagykőrösi uti boltban is,úgy érdemes oda menni sztem,meg mindenhová,hogy neten kinézed a babakocsi tipust ami érdekel és sztem telefonon érdeklődni kell mennyibe kerülnek,mert nem érdemes annyit utazni sem mert lehet ezreket spórolsz meg egy másik boltban.Mi mondjuk ami nagyobb dolog ,légzésfigyelő,babakocsi,matrac,mellszívó-elektromos,pesztonka ami kombinálva van orrszívóval is mind vecsésen vettük meg,mert a többi babadiszkonthoz képest is sok ezret megspóroltunk vele még úgy is,hogy kimentünk pestről miatta..de én a boltot felhívtam,hogy mi mennyibe kerül.Elmentünk mi is egy jó pár helyre és magunkba szívtuk a tanácsokat pl a babakocsit illetően és ezután döntöttünk felőle,de nálunk a pénz dominált nagyon,hogy minnél olcsóbban jöjjünk ki és mindent megvegyünk neki amit szeretnénk.Mindenképpen nézz szét a neten sztem ezeket az oldalakat keresd meg és azután már tudsz kombinálni,hova induljatok el,de szét kell nagyon nézni mert változóak az árak ugyan abban a termékben is.
2008. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!