Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes/hónapos korától...

Hány hetes/hónapos korától alussza át babátok az éjszakát?

Figyelt kérdés
Létezik valami trükk erre vagy teljesen babafüggő? Bár még csak 7 hetesek vagyunk, olyan hihetelen éhesen ébred éjszakánként, hogy nem látok rá esélyt átaludni az éjszakát a közeljövőben. Én viszont nem vagyok túl jó éjszakázásban...
2009. szept. 18. 08:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9 honapos a fiam, meg egyszer sem aludta at. sot 1-2 hete legalabb 5-szor kel ejszaka...:(
2009. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
5 hónapos anyatejes a lányom.Kétszer aludta át az éjszakát eddig :( Én azért szokásomhoz hűen 3 óránként ébredtem :)))))
2009. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
7 hetes korától most 2-3 napja ébredezik 2-3 körül. Most 5 hós, lehet a fogai miatt.
2009. szept. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

3 hós korában kezdte el átaludni az éjszakát a fiam, csak anyatejes, előtte 2-3x kelt éjszaka

4,5 hós korában, mikor megtanult hasra fordulni, akkor volt néhány kemény éjszakánk, mert álmában is gyakorolt, de hason meg nem tud aludni,úgyhogy nyöszörgött, hogy fordítsam vissza :) azóta megtanult az oldalán aludni, és újra végigalussza az éjszakákat

2009. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerencsésnek mondhatom magam, mert a lányom az első naptól átaludta az éjszakát. Már a kórházban mondták a csecsemősök, hogy nem lesz gond az alvással, mert nekik is ébreszteni kellett.(este 8 tól reggel 6 ig aludt) Amikor hazamentünk akkor megpróbáltam kelteni, de annak vagy őrült ordítás lett a vége vagy esetleg pár perc szopi után visszaájult. Így nkább nem keltettem, úgy gondoltam ha éhes lesz majd felkel. Most 1,5 éves és 1 kezemen megtudom számolni hányszor ébredt fel éjszaka (olyankor mindig beteg volt). A fiam viszont 6 hétig kelt éjszaka 1 szer enni.(ölyan 3 körül). ez teljesen gyerek függő. Leszokn iszerintem csak ő tud leszoktatni nem igazán lehet.
2009. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

6 hetes! korától átalussza. trükköm nem volt csak annyi ha láttam hogy nincs oka sírni akkor nem kapkodtam fel megvártam míg magától elalszik.persze figyeltem rá de igy volt jó azóta eljátszik akár egy fél napot is egyedül.

egy 7 hónapos kislány anyukája

2009. szept. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

5 hetes korától átaludta a lányom az éjszakát. Előtte is csak egyszer kelt fel enni.

4,5 hónapos kora óta viszont felébred. először mert hasrafordult álmában és nem tudott helyet változtatni, aztán a fogai miatt ébred egyszer-kétszer. Néha sikerül visszaaltatni, de legtöbbször meg kell szoptatnom. Ez már nem az éhség miatt van. Kezd megszokássá válni, de nem lehet vele mást csinálni.

Szóval ha végigaludná az éjszakát sem garancia arra, hogy mindig így is maradna.

2009. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Talán 1 éves korától, de most megint ébred többször.15 hós
2009. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kisfiam 10 hónapos korától alussza át az éjszakát. Azóta este 9-10-től reggel 9-ig alszik.

Ez teljesen baba függő, szerintem nem tudsz tenni ellene semmit. Ki kell várni, amíg Ő is eljut oda, hogy már nincs szüksége az éjjeli evésre.

2009. szept. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!