Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire lehetnek allergiásak a...

Mire lehetnek allergiásak a babák? Gyümölcs-zöldség?

Figyelt kérdés
Valamire allergiás az 5 hónapos fiam. Eddig nem tudtam kideríteni,hogy mire. tápszer és anyatej is van még. hozzátáplálást elkezdtük. nagyon csúnyán felömlött a hasa és a háta. ilyenekre gondoltam: narancs, körte, vagy amit én eszek?a tejet tudom,mert arra tuti allergiás,de sem én nem eszek tejeset,és a tápszer is kimondottan tejérzékenyeknek való. 3 napja jöttek elő a kiütések. Tippek?
2009. szept. 17. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Láza volt?

Mert lehet simán vírus is.. az tovább terjed a karokra ás a lábra....

2009. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem váltottál véletlenül öblítőt vagy mosószert? Csak mert a háta és a hasa...

Allergén gyümölcsök egyébként: aprómagvasak pl málna, eper, szeder; a citrusfélék: narancs, mandarin, kiwi...

Vagy esetleg nem ettél füstölt dolgot? Akár a füstölt párizsitól is lehet. Vagy túl sok tojást?

Sajna most nem jut több az eszembe, de gondolkodom még rajta.

2009. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
paradicsom?
2009. szept. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg a paradicsom, meg az uborka is allergizál!! Nyers is, savanyúság is. (2. voltam)
2009. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MI a sárgadinnyétől pöttyösödünk.
2009. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha volt hőemelkedése, vagy láza, akkor lehet a három napos láz is, ami kiütésekkel folytatódik a 4-6 napon a hason és a háton. Aztán eltűnik. Az én kislányomnak csak hőemelkedése volt 3 napig, majd 4. nap megjelentek a kiütések a hasán, 5. nap a hátán és 6. napra eltűnt mind.

Kaja esetén szerintem a szája körül és a popsiján is lenne pirosodás. A narancs nagyon ritkán de okozhat allergiát, mint minden citrusféle.

2009. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! narancs-akma-répa levet ivott,talán a narancs.a múlt héten volt hőemelkedése akkor meg lehet vírus?váok és figyelek.
2009. szept. 18. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!