Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan játszotok a formabedobó...

Hogyan játszotok a formabedobóval?

Figyelt kérdés
Jó-e, ha látja, hogy a felnőtt beledobja, mielőtt neki sikerülne? Vagy ott hagyjátok a játékok között, hogy magától felfedezze, mire való a játék?
2009. szept. 17. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Fisher Price-s csiga. A kislányom 1 éves.
2009. szept. 17. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
3 éves kor felett. Addig építeni, edénynek, vonatnak, kisautónak használni. Csak ideges lesz. Én is.
2009. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ha látja, hogy hogyan kellene - egyébként honnan tudhatná? Valószinü, hogy attól függetlenül sokat fogja másként használni - eröltetni nem kell.
2009. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.nekünk is olyan van.mi 8 hósak vagyunk igy egyenlőre,ő még csak kiborítja,és a kinyitott tetején beledob egyett-egyett.néha mutatom neki,de ehez ő még kicsi,igy marad a nagy nyílás nekünk egyenlőre,de imádja lögdösni,mert ugye zenél,szerintem késöbb is megfogom neki mutatni hová mit kell berakni,de ő maga is fel fogja fedezni.
2009. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A FP csigán, úgy emlékszem nincs sok lehetőség, szerintem hamar megtanulja, ha mutatod neki. Attól függ mennyi idős. Egy 2-2,5 éves már lehet, hogy az egyszerűbbekre rájön maga.

Az én kisfiam egyéves és nekünk olyan van, aminek két oldalán 2-2 formát, a tetején ill. az alján 1-1-et lehet bedobni. Én megmutattam. Néha úgy gondolom, hogy már valamelyiket biztosan tudja, aztán mégis máshová próbálja betusztolni:-) Viszont a szívet mindig ügyesen beforgatja. Ha nem segítenék biztos ideges lenne, de így van, hogy egymás után 5-ször is meg kell ismételnünk a bedobálást.

2009. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nEkünk fp bödön van, szintén formabedobós. Ha nem mutatnám, nem hinném hogy magától jönne rá... Mi így játszunk vele 10 hósan: behelyezem az adott formát félig a helyére, mondom is, hogy ez egy kocka , dugd be! Ő pedig benyomja a kis ujjacskával:) majd a végén tapsol, ha mind benne van.
2009. szept. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2009. szept. 18. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!