Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hónapos babám fogzik és...

A 3 hónapos babám fogzik és emiatt rengeteget sír. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta, hogy a fogcsírái nőnek, emiatt lett ennyíre sírós. Az ujjával az ínyét dörzsöli, folyik a nyála stb... Homeopátiával próbálkozunk, de csak rövid ideig használ. Az elmúlt napokbam rengeteget sírt a babám. Vettünk hűthető rágókát, próbáltam azzal masszírozni az inyét, de nem nagyon szereti.

Már játszani sem lehet vele, a karomban is sír, ha leteszem akkor is. Egész nap sír. Mit csináljak?


2009. szept. 17. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálhatsz neki adni Panadolt ezt már lehet 3 hós kortól. Germicid C-kúpot de ezt vényköteles.
2009. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kúp nem jött be, hiába nyomogattam, szorítottam a fenekét, reggel a pelusban volt.

Dentinox gél, ha nagyon ordít akkor nurofen szuszpenzió. Ringatom, énekelek neki pár perc alatt hat.

2009. szept. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én aloe vera gelly-vel kenem és egyúttal masszírozom is az ínyét.

Ma törtek át a fogak, sír egész nap.

3 hónapos

2009. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi Panadolt használunk amikor már nagyon elviselhetetlen este a fogzás.Nappal nem adom neki de ecsetelem nekem az orvos irt fel ecsetelőt mert az én lányom nembirta amiben kamilla van(hasmenése volt).És a rágóka hütve:)Kitartás együtt érzek veled:)Jaj hát a Viburcol kup homeopatiás szer na az még tuti jó dolog.
2009. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a sok segítséget!!!

2009. szept. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!