Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Extrém bébiruhát vásárolnék....

Extrém bébiruhát vásárolnék. Melyik oldalt keresem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi az az extrém? Szado-mazo?
2009. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amit nem látsz minden tizedik gyereken. Egyedi dolgokra gondoltam.
2009. szept. 17. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Scamp ruháit. Aranyosak a feliratok, nézd meg az oldalt. Én neten szoktam megrendelni, aztán ha a tesóm arra jár, bemegy az üzletbe a ruhákért. Nagyon meg vagyok elégedve a ruhákkal.

Aztán van a Lucky Vampire Gang oldal, ott elég vad ruhák vannak:))

2009. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is tegnap találtam rá,és nagyon vagányak rucik.Érdemes megnézni,igaz nem a legolcsóbb. Lucky vampire gang.hu
2009. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2009. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket. De még mindig nem az igazi:(
2009. szept. 17. 15:16
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
úristen,,milyen ruhákat akarsz?hozass neki olalszországból,vagy párizsból direkt neki vart ruhákat.te jó ég.megy a rongyrázás.
2009. szept. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Mexx gyárt babaruhákat,nagyon állatok,nézz utána neten,vagy már más világmárka után,sokan csinálnak babáknak is,pl.Replay!
2009. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az "USA pólónál" szokott a férjem rendelni a lányunknak mindenféle horror ruhát. Én kész vagyok tőle, de Ő annyira szereti ha ráadom, hogy kénytelen vagyok, ha másért nem egy fénykép kedvéért. Most legutóbb egy fekete bodyt rendelt, rajta a Motörhead halálfejével, de van már tűzpiros Gun's n Roses-os "rózsás-pisztolyos" felsőnk, és hasonlóak. Szerintem nem való egy 7 hónaposra, különösen a fekete nem, de mindegy, néha feladom rá, amikor csak mi látjuk, had örüljön az apja. Ilyenkor beteszi a cd-be a Tankcsapdát, vagy a többit és együtt hallgatják. A lányom pedig mosolyogva élvezi a helyzetet. SZóval nézz körül a honlapjukon, elég őrültek.
2009. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
www.nemzetipolo.hu
2010. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!