Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok úgy, hogy már kiválto...

Voltatok úgy, hogy már kiváltottatok 2-3 étkezést és aztán egyáltalán nem akart kanállal enni a babátok?

Figyelt kérdés
Mi mos így vagyunk 6 hónapos. Mit csináltatok folytattátok a kanalazást (persze sikertelenül) és aztán egy idő után jobb lett, vagy elhagytátok a kanalat és csak cumisüveg. Tápszeresek vagyunk.
2009. szept. 17. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet jön a foga, s azért nem akar kanalazni.

6 hónapos a lányom, úgy 2 hete volt nálunk is hogy nem akart kanalazni, tápot adtam neki , de rá 3 napra meg kijött a foga, pedig semmi jele nem volt, alud éjjel, nem volt nyűgös, be sem volt dabadva az ínye.

Próbálkozz tovább,kínáld kedvenc kajákkal, ha nem kell adj utánna tápot, pár nap s vissza áll bízzunk benne.

2009. szept. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyém maga akart enni! Azért nem engedte etetni.
2009. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb. ennyi idős volt, betegség után volt + jött a foga. Nálunk a tízórait még elfogadta, de az ebédet már nem, uzsonnára ha banános gyümölcs volt, akkor úgy ahogy evett belőle. Azt vettem észre, hogy rájött, ha nem eszik, akkor kap mást. Ez nálunk is a tápszer volt, mert ha egyik főzeléket nem ette, hiába is kíáltam másikkal, még a száját sem nyitotta ki. Úgyhogy hagytam a kanalast délben meg délután, a tízórai maradt. Egy hét után visszacsempésztük az uzsonnát, megint pár nap után az ebédet. Szó nélkül megette, azóta sem volt gond.
2009. szept. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!