Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányomnak folyik...

6 hónapos kislányomnak folyik az orra, mivel tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés
Szívogatom neki az orrát, de valamikor nem jön, és hallom, hogy tortyog, nem kap rendesen levegőt.
2009. szept. 17. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Párásítani kell a levegőt.Most hűvös van kinn vidd el sétálni.A hűvös levegőtől átjárható lesz a kis orra.Nem tudom ismered e a Sterimár-t.Az egy orr sprae.Tengervizet tartalmaz és nagyon jó!Az ő korában már alkalmazható!Be kell fújni a pici orrába majd ki kell szívni.Nem fog neki tetszeni de hatásos.Fellazítja a "kakit" az orrában.Én mindig azt használtam a lányomnál.És ha van porszívó orrszívó akkor azzal.Tuti kap majd levegőt a csajszi!:)
2009. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár csepp anyatej az orrába.
2009. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sinupret csepp(homeós), calcimusc, vagy CAkid,cebion csepp ha köhög stodal sirup, nasivin orrcsepp miután kiszívtad az orrát, csökkenti a nyálkahártyagyulladást és így nem lesz anyni váladék. 4 napig lehet használni napi 3-szor. VAgy homeopátiás orrspray. A gyógyszerészt kérdezd meg ezekről.Mi is pont benne vagyunk.:(

Jobbulást.

2009. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!Sztem nem kéne akár milyen gyógyszert adni neki még csak 6 hós.Ha Nem csak az orra folyik akkor irány a doki!

Első voltam!

2009. szept. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Ez mind homeopátiás szer amit írtam ,nem gyógyszer!!!

2009. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!