Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások félévese sem alszik?...

Mások félévese sem alszik? Eddig szépen 4-5-6 órákat aludt, mostanában meg 2-3 óránként fenn van.

Figyelt kérdés
lehet a fogacska miatt? még semmit nem látok (duzzadás, fehér csíkok) sokszor ébred sikítva is. a nyálcsorgás meg alap. vagy lehet ,hogy nem elég a tejem és éhesebb? eddig csak anyatejes, és gyümit kap napközben.
2009. szept. 16. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szintén.

Én sem látom semmi jelét annak, hogy jönne a foga

(fiamnak is csak 9 hónaposan jött ki az első)

Ma próbáltam odaadni neki este fagyasztott tejet, ami maradt délről de nem kellet neki. Tehát nem éhes.

Ő is napi 1x kap gyümölcsöt, ill. pépet anyatejből, de ma enni sem nagyon akart.

Helyette virgonckodik ezerrelma bemutatta, hogy fel tud állni, mindezt este, amikor jó lett volna ha már alszik.

Napközben sem aszik túl sokat (de egy órát, du másfél-2 órát, és van, hogy 6 körül elbóbiskol egy kicsit)

Éjjel kel 1-2x, és reggel alszik 6-7 ig, de ma 8-kor kelt.

Van amikor meg fel kell kelni 7-kor a nagyfiam miatt, mert ő iskolás,

2009. szept. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lányom nekem is ezt csinálta,söt....Volt,hogy 5x6x felébredt minden éjjel.Most 19,5 hónapos és szinte m ionden éjjel 1x2x felébred.Ritkán alszik egész éjjel.1 hónapban kb.2x.

Neki most fognak jönni az utolsó hátsó fogai....

De ez nem az.

Majd kinövik.Nem egyformák a babák.

Türelem....

2009. szept. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

babam ejszaka nem alszik ket hete, o is feleves, borzaszto, ugye el fog mulni?

nem a foga neki se a doki szerint.

amikor beteg mindig koztunk alszik, vagy nyugos, de mar gyakorlatilag nalunk alszik, mert csak itt nyugszik meg

lerakjuk kozenk, elalszik

ferjem felveszi, atviszi a szobajaba, leteszi felsir

sir, addig amig at nem hozzuk

lerakjuk kozenk, elalszik

ferjem felveszi, atviszi a szobajaba, amint leteszi sir

stb

ha valaki erre tud megoldast, irjon privit is akar


eddig tok normalis gyerek volt, vegigaludta az ejszakakat a sajat kis agyaban

amikor elkezdte ezt a mokat, ejszaka meg adtam neki kajat, de tegnap nem, es ugyanaz a rituale ment, szoval nem ehes

2009. szept. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!