Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozik a viselkedése. Miért?

Megváltozik a viselkedése. Miért?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam és nagyon jó gyerek mikor ketten vagyunk itthon. Tudok mellette bármit csinálni, hisztis ha elveszek valamit, de adok neki érdekesebb dolgot és egyből megnyugszik.

De mikor hazajön az apja, mintha kifordulna önmagából. hiszti, semmi nem jó neki, folyamatosan kézbe akar lenni, nem akar aludni menni és semmit nem tudok itthon csinálni.

Tanácstalan vagyok! Miért van ez???

Bevallom szégyelem, de alig várom hogy a párom elmenjen itthonról és visszaváltozon a fiam a megszokott viselkedéséhez.


2009. szept. 16. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Műsorozik a drága:(Tudja,hogy ha apa otthon van a figyelmed kettéoszlik ,és magának akar minden figyelmet.
2009. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez meddig tart???? És nálam akkor megsem nyugszik. Csak az apjánál. És az apja meg alig akar vele foglalkozni:(( Már ki vagyok:((
2009. szept. 16. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek bejelenti az igényét az apjára, akivel olyan jó fiús játékokat lehet játszani. Most nagyon goromba leszek, de az a véleményem a férjedről, hogy minek csinált gyereket, ha nem kell neki. Ahelyett, hogy büszke lenne és örülne, hogy van egy aranyos kisfia. A normális apák alig várják, hogy este hazaérjenek a gyerekükhöz és ki nem hagynák a fürdetést és a játékot.
2009. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igy tudatja, hogy apa is foglalkozzon vele? Gondolom, örül, hogy hazaért, és várja, hogy ő is játsszon vele, ezért akarhat kézben is lenni szerintem. Valami apár rutint kellene szerintem estére bevezetni, hogy tudja, akkor jön egy kis játék/séta/dögönyözés, valami, és utána ugyanúgy vacsora, fürdés, alvás.
2009. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom.

Pont most vágtam én is a fejéhez hogy neki még nem kellett volna gyerek, erre felöltözött és elment itthonról.

Bocsánat hogy kiöntöm a szívem meg a szenyest teregetem, de már nagyon fáradt vagyok. A nap 24 órájában én vagyok a picivel. Semmi segítséget nem kapok töle.

2009. szept. 16. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ilyen a párod...nézd a jó oldalát, így minden öröm is csak Neked jut:) bár tudom hogy ez sovány vigasz....
2009. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20.32. Nincs sógornőd vagy használható anyós, aki beszélni tudna vele? Ha szerencséd van és olyan típus, akkor talán magába száll, és mikor hazajön, illetve holnap elkezd foglalkozni a kicsivel. Ezt valami női diplomáciával kellene elérni, semmiképpen se veszekedéssel. Fogd kézbe a gyereket és hívd oda a férjedet egy közös játékra, dögönyözésre, pancsolásra szeretetteljes családi légkörben. Este már ne legyen vagy csak minimális házimunka(vacsoraedény mosogatása), legyen az este közös, a családé. Sajnos egy csomó férfi nem érett az apaságra, vagy talán önbizalomhiányból tartanak a családapa szereptől. Lehet biztatni és dicsérni, hogy jól csinálja, kedvesen megkérni dolgokra (nem szemrehányni) és megköszönni. Mikor összeházasodtatok, nagy volt a szerelem?
2009. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!