Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honaposan milyen joghurtot...

7 honaposan milyen joghurtot ehet?

Figyelt kérdés
Mennyit ehet egy héten?
2009. szept. 16. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

Semmilyet és semennyit. Majd 1 év után natúr joghurtot, először egy kávéskanállal gyümibe, majd kétnaponta többet, hogy meglásd, nincs-e baja.

De amúgy is jobb túróval kezdeni a tejtermékeket. (ugyanilyen lépésekben)

2009. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a gyerekorvos 7 hónaposan engedélyezte a joghurt adását a kislányomnak. De csak a NATÚR JOGHURTOT!!! A többiben sok a tartósítószer és ízfokozó. Én a natúr joghurtba tettem bele a friss gyümölcsöt (reszelt alma, barack, banán, szilva) és úgy ette a kislányom. 1 héten 2-3 alkalommal adtam neki uzsira és nagyon szerette! Ja, és túrót is 7 hónapos korától adhattam neki, szintén gyümivel összekeverve. :-)


17 hós kislány anyukája

2009. szept. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is natur joghurtot fogok neki adni. Csak már mostanság fogalmam sincs hogy mit ehet. Pedig már a 3-ik gyerek.
2009. szept. 16. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Actívia natúr v. Édesfehér.A többiben sok az ízfokozó és alig van benne gyümi.Én keverek inkább hozzá.Mondjuk a lányom már 10.5 hónapos ő minden nap eszik 1-et.Sztem fokozatosan ehet.
2009. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!