Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tesztek párnát babátok...

Mikor tesztek párnát babátok feje alá? Mikortól lehet használni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Most két és fél hós a pici, és első nap óta használja az én nagypárnámat. A kiságyában nincs ugyan, de mikor a mi ágyunkban van, napközben, akkor lelapult párnán van a fejecskéje. Az olyan anyaszagú, nyugodtan és hosszabban alszik, mivel nehéz nem tudja magára húzni, és elég lapos ahoz, hogy ne érjen az orrocskához ha az oldalán alszik.(hason nem szeret aludni)
2009. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1 éves a lányom, és főleg hason alszik.

Még nem használunk neki párnát egyáltalán. Ha takaró vagy bármi odakerül, azt is eltúrja, kipróbáltuk a lapos babapárnát, de azt is kivette a feje alól, szal neki nem kényelmes.

2009. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kislányom nem szeret hason lenni. Hátán alszik - apjára ütött :)
2009. szept. 16. 10:50
 4/8 anonim válasza:
81%
Az én gyermekeim nem aludtak pici korukban párnával.Kb.1,5 éves koruktól nagyon vékony kispárnával alszanak még a mai napig is,pedig már a lányom 12,az egyik fiam 11,a másik pedig 5 éves.Nekem azt mondta a gyermekorvos amikor megszülettek,hogy ne használjak nekik semmiféle párnát mert akkor sokkal nagyobb az esélye annak,hogy gerincferdülésük lesz.Egy össze hajtott textilpelenka volt mindíg a fejük alatt.
2009. szept. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam 13hos,van egy kisparnaja azzal alszik mar kiskora ota,de nem rajta!Bar van hogy epp a feje ala kerul akkor azon alszik:)
2009. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta a védőnő, hogy a bölcsiben adnak nekik (2 évesen kerül majd be) és mivel nem árt, ha van vmi hazai vele, lehet, hogy jó ötlet párnához szoktatni, ha ő is akarja. Így most másfél évesen kezdtem el, tetszik neki. De nagyon lapos, mint az ülőpárnák.
2009. szept. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 4 hónapos és kaja után hiába böfiztetem meg mindíg szokott bukni... nos éjjel én egy kicsi párnát mindíg teszek a feje alá ha bukik nehogy megfulladjon:D Még azt javasolták hogy könyvekkel emeljek a kiságy fejvégén. Egyébként meg hason imád aludni de az teli pocakkal necces :D de ha nem lenne bukós tuti nem használnék semmilyen párnát:D
2009. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
lányom 7 hós és párnácskán alszik és imádja
2009. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!