Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hordozóban alvás árthat?

A hordozóban alvás árthat?

Figyelt kérdés
Egyrészt lesz holnap egy 1,5 órás autózás (+ vissza ugyanennyi), meg napközben is sokat beteszem a védőnő tanácsára, ott sokkal jobbat alszik, mint a kiságyában. Csak az a bajom, hogy nem tetszik, ahogy a kis nyaka áll benne. Szerintem nem egészséges. Lehet tőle baja a 6 hetes picim gerincének?
2009. szept. 15. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem egészséges benne altatni. Nem tesz jót a hátának. Inkább ha elalszik akkor utána tedd át az ágyába.
2009. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, árthat. Max. napi 1-1.5 óra az, ami még belefér. Vegyél inkább egy jó kiképzésű pihenőszéket, pl BabyBjörn. Ha muszáj, inkább abban altasd, aztán kiságy.
2009. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amíg ilyen pici nem is lenne szabad nagyon sokat így lennie,egyenesen kellene feküdnie,nem tudod máshol altatni?PJobb lenne ha hozzászoktatnád...

Az ok,hogy mennetek kell kocsival,de hogy azon kívül is,sztem sok:S

2009. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egyreszt nem tesz jot a gerincnek, masreszt ott fogja megszokni az alvast.

van olyan kismama az ismeretsegi korben, aki babakocsiban altatta a babajat, mert ott jobban alszik, mar nem tudom hanyadik babakocsit veszi, mert ahogy no a gyerkoc, csak babakocsiban hajlando elaludni :)

vigyazz, mire szoktatod

2009. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rosszat tesz a gerincének, a védőnőd pedig egy idióta. Halgass az ösztöneidre, mert jót súgnak!

gyógytornasz

2009. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hallgas, bocs
2009. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
feladom :D
2009. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát én is meglepődtem a védőnőn, azt mondta, még gyógytornászok is ajánlják. Meg is lepődtem, lehet bekavart valamit...
2009. szept. 15. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!