Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feltettem egy kérdést a...

Feltettem egy kérdést a babafelejtésről. Ha esetleg volna egy olyan oldal ahol erről olvashatnék azt megköszönném.!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nem tudom mire gondolsz pontosan,de itt találsz olyan oldalakat,ami a babák memóriájáról szól.

2009. szept. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Visszamentem dolgozni és a babám már nem úgy áll hozzám ahogy annak előtte. Amúgy nagyon anyás volt.
2009. szept. 15. 11:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok.Nem felejtésről van szó.Bőlcsiben dolgozom,ismerős"probléma".Ez egy átmeneti időszak,sértődöttség."Anya,hogy gondolod,hogy nem vagy mindig velem?..."Ilyesmi játszódik le a babákban ilyenkor.Meg fogja szokni,hogy neked is vannak kötelezettségeid,de ettől függetlenül ugyanúgy szereted,mint annak előtte.Más anyukákkal is előfordulhatott már ilyen a környezetedben,biztosan.Kérdezz rá tőlük is!
2009. szept. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!