Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudja szétszakítani a...

Nem tudja szétszakítani a baba a borostyán láncot?

Figyelt kérdés

Most 8 hónapos a kisfiam,szenvedünk a felső fogakkal,gondoltam kipróbáljuk de félek,hogy amilyen ereje van szét fogja szakítani.Vagy ezt nem lehet?

Karkötőt vagy inkább a nyakláncot ajánlanátok?


2009. szept. 14. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyaklánc az kényelmesebb.

Egyébként a nyakláncon egyenként vannak csomózva a gyöngyök, így ha el is szakad, akkor sem bomlik tovább!

2009. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Találtam Neked egy oldalt, ami elég részletesen válaszol a kérdésedre, remélem hasznos lesz, olvasd el! :)

[link]

2009. szept. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy beírok,pedig még nem született meg a lányom,csak elég sok helyen olvastam,hogy félnek,nehogy megfojtsa magát a baba...mert ugye azért sokan éjjel nappal a kicsiken hagyják.Nemtudom lehet én vagyok túl aggódó,meg fiatal is vagyok még,de nekem rendesen halálfélelmem van ha a nyaklánc és a baba egy helyre kerül.Inkább karkötőt vegyél neki,azzal nem tud bajt cisnálni:)
2009. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A második vagyok! Az én babámon éjjel nappal rajta volt és nem fojtotta meg! Egy nyaklánc sem fojt meg senki csak úgy magától! Ha nincs semmi a kiságyában, amiben elakadhat,nincs mitől félnie! Ezek a láncok a babák méretére vannak gyártva, nem tud háromszor rátekeredni a nyakára vagy ilyesmi!

Bevallom én is tartottam tőle anno, csak úgy mertem rátenni a babámra, hogy a légzésfigyelő be volt kapcsolva és pár éjszakát vele töltöttem. De így utólag már látom hogy nem kellett volna ennyire félnem! Persze természetes hogy félted a babádat,de tapasztalatból mondom hogy nem kell! :)

Az egy dolog, hogy nekünk sajnos nem használt és én ezért levettem róla... :(

2009. szept. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Huh,akkor megnyugodtan,bár én majd összecsinálom magam akár baba méret akár nem...inkább karkötő,attól nem kapok hisztirohamot...talán:DBár kitudja akkor meg mire gondolnék:D
2009. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! (nagyon jó a link)
2009. szept. 15. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!