Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ilyenkor?

Mit csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Babám 3 és fél hónapos.

Kb 3 napja estére úgy elfárad, hogy alig eszik valamit, úgy teszem le aludni. (Nem tudom felébreszteni, hogy egyen tovább).

Aztán kb 1 óra múlva hallom, hogy szopizza az ujját, nyöszörög, "dobálja " magát az ágyban. De alszik..

Mit csináljak, etessem újra, vagy hagyjam?


2009. szept. 14. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ha alszik, hagyjad, mert ha kelted, hozzá fog szokni. Ha éhes, úgyis fel fog kelni. Nem biztos, hogy azért szopizza az ujját és dobálja megát, mert bármi baja van. Lányom is ilyen "nyugtalan " alvó volt mindig is.
2009. szept. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen,én próbáltam etetni,de ő csak sírt a fáradtságtól-utóbb kiderült.

én meg attól,hogy miért nem akar enni,biztos valamit nem csinálok jól.

annyit tudtam tenni ellene,hogy picivel korábban kezdtem az esti rutint,amikor láttam,hogy nagyon fárad.

de szerintem se keltsd föl emiatt,mert tényleg rászokik.ő tudja majd mikor éhes annyira hogy megébredjen

2009. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld korábban kezdeni az esti dolgokat, vagy akár fürdetés előtt is kaphat vacsit, akkor talán még nem olyan fáradt. Vagy koraeste egyen egyszer és lefekvés előtt akkor nem baj, ha kevesebbet eszik, és elalszik. Nem lehet, hogy a foga jön és azért szopja a kis kezét, és azért alszik nyugtalanul?
2009. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!