Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos babámnak szeretném...

6,5 hónapos babámnak szeretném bevezetni lassan a gabonaféléket, kenyeret, tésztát! Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Csak olyanok írjanak akik támogatják ezt az ötletet.
2009. szept. 14. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Nem támogatom, dietetikus vagyok.

Ráérsz még. várj 8 hónapos koráig!

2009. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van olyan uveges babaetel asszem 6 hótól, amiben van kis gabonaféle is. mi probaltuk, megette a bebim, de nem rajongott erte (nestle banan alma gabona vagy ilyemsi)


a masik megoldas, amit a bebim imad, az a SINLAC nevu dolog, amivel gyumolcspépet surithetsz meg ilyenek, rizs es szentjanoskenyer alapu, szerintem azt az elso hozzaszolo diatetikus is tamogatna :D (a doki felirja, olcso is, az en dokim jobban szereti mint a tejpépet)


a harmadik megoldas a joejtkekszes bebikaja, abban van keksz, es az is hat hótol van (en nem probaltam ki, mert cukros, es nem adok semmit a bebinek, ami cukros)

2009. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a dokinéni mondta, hogy6 hónapos korától pici rántással sűríthetem a főzelékét,szereti.1 kávéskanállal rakok a pici margarinba
2009. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen de a rántást is rizsliszttel vagy kukorica liszttel kell készíteni:((( Ezt nem mondta?
2009. szept. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem ,azt mondta,hogy rendes liszttel,hogy a baba szervezetét "terheljük",hogy fokozatosan hozzászokjon a liszthez, és mikor 1 év körüli lesz már a mi kajáinkat ehesse.A nagylányom(9 éves) is eszerint evett,és nincs semmi baja.Túlzásokba azért nem esem
2009. szept. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!