Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós baba képességeit mind...

8 hós baba képességeit mind fizikait, mind szellemit mivel tudnám fejleszteni? A ti babátok mit tud, tudott ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szia.Aranyos vagy,de szerintem az ha játszol vele,énekelsz neki,mondókáztok,vannak fejlesztő játékai,az pont elég neki.ne hasonlítsd össze más babáéval,hogy már miket tud.Leírhatnám,hogy miket csinál 8 hós babaám,de nem támogatom azt,hogy egyformán kell csinálniuk mindent és ha a tied netán nem csinálja azt akkor meg rosszul esik neked.
2009. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia

az én fiam is 8 hós, ő inkább szellemileg van előrébb, mint fizikálisan, ő még nem mászik és még magától nem tud felülni megül egyedül ha én ültetem, viszont mondja, hogy baba meg süti a pogácsát is ha mondjuk neki, megtudja mutatni a mókust és a halacskát :)

és van 6 foga

ebben is különböznek a babák sokan már felállnak sőt lépegetnek is de az enyém még nem.

Ez miatt sokat aggódtam is, de már nem

mi sokat énekelünk, mondókázunk játszunk szerintem ennyi bőven elég egy ekkora babának én pl próbáltam tanítani mászni de nem érdekli....

szóval fel a fejjel egyik baba sincs el maradva csak különböznek és ez így jó!A tied mit csinál?

jó babázást

2009. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

[link]


Az én babám 8 hónaposan ült, állt, négykézlábazott, pápát intett. De tényleg nem érdemes összehasonlítgatni. Amit beszúrtam honlapot, ott vannak fejlesztő játékok.

Szia!

2009. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Tudom én is,hogy minden baba más és más ,de engem is érdekel más babája.

Mi kúszunk,egy fogunk van.Apa,baba,pápá-ezeket mondja.Fel még nem ül magától.

Én ezt vettem neki:

[link]

plussz a hordosat/tudod,ami olyan mint a matrioska baba volt,egymásba rakható/

van egy csomó játéka,de ezek nagyon bejönnek neki-a legkisebbeket el kellett rakni,mert még megenné:-)

Ja,és pogácsát sütünk,meg kerekecske gombocskázunk

És a TE babád?

2009. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16:18 vagyok. Vajon kinek nem tetszik, hogy miket csinál a babám? Huh, ez a pontozás de idegesítő...
2009. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!