Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mikor alszik a kb...

Mennyit és mikor alszik a kb 19 hós babátok?

Figyelt kérdés
Mi fél8kor kelünk(ébresztem) majd fél1től alszik 3ig(megint ébresztem) és este fél 10kor alszik el.
2009. szept. 14. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgyan így úgyan ennyit alszik kislányom de én nem ébresztem fel!
2009. szept. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi 18 hósak agyunk fél nyolckor kell(nem ébresztem),fél egykor alszik el 1-1,5 órát(nem ébresztem),este fél kilenckor általában elalszik.
2009. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Miért kell ébreszgetni? Ha nem tennéd akkor sokáig aludna? Szerintem annyira nem jó,hogy nem magától ébred. 22hónapos a lányom. Ma 8kor kelt fel, és du. 2-től alszik. Még nem ébredt fel.

2009. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kell ébreszteni mert nem kel fel. Ha délután nem keltem fel akkor lehet 10 után aludna csak el.
2009. szept. 14. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

19 hós a fiam.Fél nyolckor kel,de egyre nehezebben alszik délután.Ha alszik 2-3 óránál hamarabb nem birom lerakni,ilyenkor bealzik 2-3 órát,próbáltam hamrabb kelteni,de egész délután nyűgös volt.

10-10,30 mire elalszik este.Ha délután nincs szunya,este 8-kor már szudizik.

Pont ma gondolkodtam azon lehet nem igényli már a délutáni alvást,mert egyáltalán nem nyűgös ha nem alszik.

2009. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!