Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek h egy eves fiam ne...

Mit tegyek h egy eves fiam ne keljen fel ejjel? Sose kelt ennyiszer mint most.

Figyelt kérdés
szerintem a fogai jonnek mellettunk alszik,neha cicizik,de most van olyan hogy orankent ketorankent kel.mit tegyek?
2009. szept. 13. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon tudsz mit tenni, tarts ki! :) Én már előre félek ettől az időszaktól (9 hónapos a gyerekem), mert nálunk már 3 hónapos kora óta nincs anyatej (sajnos), és félek, ha nálunk is ez lesz, mit fogok vele csinálni? Óránként tápszerezem? Téged a szerencsésekhez sorollak emiatt! :)
2009. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia! 11 hónapos fiam pár napja szinte "meg van zakanva". nap küzben sokat nyűglődik, hiszizik, ha valami nem úgy van ahogy akarja éjjel pedig sokszor felsír. most éjjel pl. éjféltől fél 5-ig nem aludtam, mert felsírt, felült azonnal az ágyban, megnyugtattam, visszatettem, 5 perc és kezdte elölről. én kikészültem, ő mégis úgy ébredt, mintha minden rendben ment volna éjjel. nem tudom, hogy az időjárás, vagy ismét egy fog :(

de egy anyuka tegnap azt mondta a játszótéren, az ő 1 éves fia hasonlóképp viselkedik. kitartást!

2009. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!