Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évesen kapjon cumit?

2 évesen kapjon cumit?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves, eddig nem érdekelte a cumit, de mostanában a babája cumiját szopja.

Szerintetek vegyek neki cumit?Ha elteszem a babáét akkor nem keresi, de ilyenkor mire elalszik megiszik 2 üveg teát,hogy szopogathassa a cuclit.Nem tudom mit tegyek?

Ha veszek neki nem nehezen fog leszokni róla?


2009. szept. 13. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha eddig nem vettél, szerintem már ne tedd. Nehéz lesz leszoktatni róla és láttam már ovodást akinek a szájában a cumi, nem túl előnyös.
2009. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ne végy neki cumit.És két évesen miért üvegből iszik teát?Már régen pohárból kellene itatni!Ha még nem szoktattad rá,vegyél neki csőrös poharat és abból itasd!
2009. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Jaj ugyan már, nem kell ilyen szőrös szívűnek lenni. És ha még óvodás korában is cumizni fog, akkor mi történik? Összedől a világ? A te lelkiismereted is megnyugszik, ha veszel neki cumit. Majd leszokik róla.
2009. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Figyeld meg, hogy miért kell neki. Bújásra, vígasztalásra vágyik, vagy unatkozik, próbáld meg elterelni a figyelmét. Ez olyan, mint mikor mi unalmunkban nassolunk, pedig nem is vagyunk éhesek!
2009. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Vagy a foga jön? vegyél neki inkább valami csajszis rágókát, arra nehezebb rászokni!
2009. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
inkább ezerszer cumi, mint egyszer ujjszopás, mert arról aztán tényleg nem fogod leszoktatni egykönnyen. Mégis mi baja lenne a gyereknek ha cumizna? Csak a pszichoanyuk gondolják úgy, hogy őket egy ufo szarta a világra...
2009. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem akkor is valami hiányt pótol vele a gyerek.

Egyébként is úgy néznek ki már a nagy (2-3évesek) a cumival mint az ütődöttek, a halálom mikor cumival a szájában próbál beszélni egy gyerek, olyan mint egy félcédulás.

2009. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Kedve ufós lepontozó, nézd már meg, hogy még a neves gyerekpszihológus is ezt a teóriát igazolja:

[link]

2009. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó válaszoló,te sem vagy 100-as,ha ilyeneket írsz...ütődött,meg félcédulás!Uram Isten!Remélem nincs gyereked,de ha lesz,kívánom,h cumizzon,és ne tudd elvenni tőle legalább 3 éves koráig!Hátha nem leszel ilyen szűk látókörű!Üdv egy 2 gyerekes anyuka
2009. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

húúú én nem akartam írni. de ez a cikk...

kb akkor baromság, mint az, amiben azt írták, h a h1n1 elleni oltással vmi chipet akarnak beültetni a lakosságba:)))

én az ujjamat szoptam. 1000szer szarabb volt, mint a cumi.

emellett az a véleményem, hha nem keresi a cumit, akkor ne adj neki kedves kérdező. szóval azt írtad, hha elteszed, akkor nem sír, nem keresi. szerintem nem kell neki. ez inkább csak a kíváncsiságának kell mostmár. terled el a figyelmét és kész. bár ha hetekig fennáll a helyzet, akkor már elgondolkodnék rajta.

2009. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!