Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposak vagyunk, és az...

8 hónaposak vagyunk, és az eddigi 1 max 2 széklet helyett, most van hogy 5* is van. Baj ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
nem eszik semi ujjat,de szinte minden evés után kakil.nem hasmenéses.attól tartok rossz lehet az emésztése,ti jártatok már igy?
2009. szept. 13. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, nálunk is ez van, én el is vittem a dokihoz, aki szerint ez normális. Mondjuk az is igaz, hogy nagyon sok gyümölcsöt kap a babám és sokat meg is eszik egyszerre.

A doki azt mondta, hogy a fogától is lehet. A lényeg, hogy rendben van, hisz nem hasmenéses, nem híg.

10 hónapos baba anyukája

2009. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy nálunk is 8. hónap környékén (talán 9) jelentkezett.
2009. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanilyen idős korban ugyanez bekövetkezett. Nekünk azt modta a doktornéni, hogy vegyek Normaflort, én napi egyet adjak neki teába keverve, az majd helyreteszi a pici sok kakiját. :))
2009. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,most jelentkezett eggyik napról a másikra,normaflórt én is adok neki,én azon csodálkoztam,hogy semmi ujjat nem kapott,és ugyanennyit eszik is.viszont tényleg jön egy másik fog.holnap megyünk védőnőhöz majd megírom mit mondott ő.
2009. szept. 13. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt. /4 foga jött egyszerre/

Neki ment is a hasa

Azt mondta a védőnő ha nem büdös, nyálkás akkor semmi baj nincs

Neki is normaflort kellett adnom, és most mire elfogyott a doboz, rendbe is jött a pocakja

Csak én reggel, este adtam neki 1-1

2009. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sziasztok.most voltam védőnéninél,megmutattuk neki a székletet is,ő is a fogat mondta.főleg,hogy semmi eltérést nem lát,a rengeteg nyál fellazítja a székletet ezért van több.és nem minden fognál jelentkezik.
2009. szept. 14. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!