Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Liliputi cipőt utcára is...

Liliputi cipőt utcára is adhatnék a lábára?

Figyelt kérdés

Az első cipő vásárlása előtt vagyunk. Összességében szimpatikusak a puha talpú cipők, de nem bírom elképzelni, hogy lakáson kívül is használhatóak. Nem túl hidegek? Ha rálép pl. egy kavicsra, nem böki?

Amúgy tényleg jó, hogy nem tartja a bokáját?


2009. szept. 13. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

ezek miatt a dilemmák miatt nem mertem megvenni én sem.

így az elefanten mellett döntöttem. teljesen rendben van. a fiamnak ez volt az 1. lépés cipője, és a talpa is meggyőző:

[link]

[link]

2009. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én otthonra sem adnám... , utcára pláne nem.
2009. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekünk az első cipőcskénk siesta márkájú volt. És most is ilyen van:) Nekünk nagyon bejött.

Szerintem ilyen puha talpú cipőt kintre ne vegyél neki.

2009. szept. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Liliputi van, az a kocsicipőnk. Én a szobában adom rá, de volt, hogy már az ucán is letettem benne a kavicsra, igaz Ő még csak áll és nem megy. Én nagyon szeretem, de szerintem az utcára hideg már, és félnék, hogy felfázik.
2009. szept. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mi csak bentre használjuk, oda viszont imádom, puha, nem izzad bele, tiszta bőr, és nem csúszik el benne. Olyan mintha zokniban lenne, csak közben fel se fázik:)

Kintre nekünk clarks first step van, az is nagyon jó mert tiszta bőr és hajlékony a talpa, abban gördül a kis talpa és nem tappog egyenesen mint a kemény talpúban.

2009. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaj, nem egyszerű ez a cipő dolog.

Most épp ott tartok, hogy lehet, hogy az őszre, amíg igazából csak ácsorog, vagy egyet-kettőt lép, veszek egy Liliputit, majd ha bejön a tél, és meglátom, hogy elindult-e vagy sem, akkor eldöntöm, hogy marad a puhatalpú (de akkor Pediped, mert az melegebb), vagy legyen Elefanten.

Szerintetek?

Vagy túlbonyolítom? Más is ennyit agyal ezen, mint én?

2009. szept. 14. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kintre ráadni, mert nem bírja a cipő. Hiába hirdetik kültéri használatra is. Egyébként sem egy túl jó minőség, kopik és lyukad nagyon hamar, az ember meg idegrohamot kap, hogy mennyi pénzt kiadott érte, és kb 2 napig olyan szép, mint ahogy megkaptad. Pénzkidobás. Nem vennék még egyszer ilyet, viszont az Elefantennel mi is elégedettek vagyunk. Drágább volt, mint a Liliputi, kinti cipő, de nap mint nap van a lányom lábán, járkálunk vele kavicson, avarban, porban, betonon és SEMMI baja. Úgy néz ki, mint amikor megvettük. Visszahozza az árát, a liliputi meg még benti használatnál sem.
2011. okt. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!