Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 6 hónapos, náthás,...

Babám 6 hónapos, náthás, torokgyulladása van. A doki azt mondta, hogy 3-szor kapjon Nurofent 5 napigSzabad ennyi napig használni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

biztos nem a szep szemeert kapta adoki a doktor cimet!

ha meg nem bizol meg benne miert jarsz hoza?

2009. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert most olvastam hogy csak 4 napig lehet adni!!!!!!!!!!
2009. szept. 12. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos utasítására el lehet térni a betegtájékoztatóban leírt adagolástól. Az első kedves válaszoló is biztosan ezt akarta írni, csak még gyakorolja a helyes utat a korrekt megfogalmazáshoz. Nyugodtan add neki 5 napig, ha az orvos úgy rendelte! Jobbulást a picinek
2009. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod a picinek, én akkor adtam a nurofent több napon keresztül, mikor jött a drágámnak a foga, és semmi baja nem lett tőle! Ne aggódj, jobbulást a pindurkának!
2009. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettőnek a gyors és kedves válaszokat!Az elsőt nem méltatom többre, mint amenyit írtam!
2009. szept. 13. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babádnak.Az én dokim is elrendelte már a több napos nurofen kúrát.
2009. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!