Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakul 7 hós babátok...

Hogyan alakul 7 hós babátok napirendje?

Figyelt kérdés

Nálunk ez a napirend:

7-8 között reggeli tápszer v. tejpép

9-kor alvás

12 ebéd

16 gyümölcs

20 tápszer


Néha hajnalban is eszik, van amikor átalussza az éjszakát.

A doktornő szerint váltsunk 6-10-14-18-22-es napirendre, de őt ez nagyon megzavarja, megpróbáltam, 3x alszik 1 nap, nyűglődve alszik el, nekem se délelőttöm, se délutánom, se estém. (pl. ez mellett a vásárlás sem megoldható.) Vajon miért tanácsolta ezt?


2009. szept. 12. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám szintén 7 hónapos.

6-7 körül reggeli szopi, van amikor visszaalszik 8 körül

9-10 között gyümölcs, utána séta, vásárlás

13 órakor kapja a főzeléket, majd alvás

fél 5-5 között szopi

fél 8-kor fürdés, szopi

8-kor alvás. Éjszaka nem ébred fel, ha véletlenül felébred hajnalban, nem kap kajcsit reggelig, visszaalszik.

2009. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, annyi különbséggel, hogy nálunk a szopi helyett tápszer van, de ez a napirend nekünk is nagyon bejött. Teljesen kiegyensúlyozott a pici lányunk, mindig tudjuk, és ő is tudja, hogy mi mikor következik a nap folyamán!!!
2009. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szintén 7 hónapos.

7 körül kel, akkor pici szopi.

9körül gyümölcs 100-120ml. Utána alvás kb 30perc

12körül ebédre rizs főzelékkel.140ml körül, utána alvás kb 30 perc

15 körül főzelék hússal.120ml körül utána séta, vásárlás, intéznivaló, egyebek, közben max 30 percet alszik

19körül gabonapép joghurttal.

Utána pici játék még majd fürdés, cici, és alvás. Legtöbbször most már átalussza az éjjelt, ha felébred, nem megyek hozzá, csak ha nagyon üvült. De ez ritka, akkor pici cici megnyugtatja. Az étkezések után és között is cicizik.

Sajnos neki ez a többször keveset vált be, már egész pici kora óta, nekem aztán hiába mondaná akárki, hogy így vagy úgy változtassak, ő a főnök, de ezt a beosztást együtt hoztuk össze, és nekünk most már legalább kiszámítható.

2009. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!