Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor szívjam ki orsziporsz...

Hányszor szívjam ki orsziporszival 10hós kislányom orrát?

Figyelt kérdés
Nagyon náthás a kislányom,voltunk dokinál de csak orrsprayt írt fel!Nagyon folyik a kis nózija!Szinte mindíg lóg neki!Ma már 4x kiszívattam!Mennyiszer lehet?
2009. szept. 12. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

mi óránként szívtuk 4x.... sokszor kell egy nap, amennyiszer jónak látod. minél többször kell amúgy, de mi előtte befújtuk mindig Sterima-ral-----ezután orrszívás-----majd orrcsepp (Nasivin) ez azért kellett, hogy ne száradjon ki az orrnyálkahártyája. Így nem lesz baja!!

jobbulást. egy védőnő.

2009. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!!

Én is így csinálom,csak nekünk aqua maris orrspraynk van.:)

Szegényem nagyon náthás és már tiszta piros a kis orrocskája a sok törölgetéstől!!

2009. szept. 12. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
MI is elég gyakran szívjuk neki remélem ez nem baj.Van egy nagyon jó orrspré homeopátiás az a neve hogy euphorbium comp.-heel,kicsit drága de szerintem többet ér mint a nasivin.
2009. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!