Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova vihetem kisbabámat orvoshoz?

Hova vihetem kisbabámat orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nagykanizsán van bejelentett lakcímünk, ott van a háziorvosunk, de Veszprémbe járok egyetembe, hétfőtől csütörtökig itt vagyunk. Az érdekelne, hogy ha itt lenne szükségem orvosra, hova vihetem? Az ügyelet már megvan, de az 18:00-7:30-ig van. De ha napközben kellene vinnem? Bárányhimlős, lázas. Reggel Nagykanizsán már voltunk orvosnál, de hátha itt is szükség lesz rá.
2013. márc. 4. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem otthon vagy, elviheted az ügyeletre
2013. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ottani bármelyik gyerekorvosi rendelésre nyugodtan menjetek, el kell látniuk. Én is voltam már a picimmel a nővéreméknél orvosnál, mikor náluk voltunk, és ott lett beteg a gyerek.
2013. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak éjszakai ügyelet van. És, ha napközben kellene vinnem?
2013. márc. 4. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Kórház sürgősségi, ott biztos ellátják.
2013. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ottani gyerekorvoshoz vidd. Mi ilyen bonyolult? Nézd meg, mikor hol van ott rendes gyerekorvosi rendelés, szépen sorban ülsz, és bemész. el kell látniuk.
2013. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az aktuális gyerekorvosi rendelésre vidd, ahol éppen vagytok. El kell látniuk, kicsi gyerektől nem tagadhatják meg az ellátást.
2013. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!