Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja valaki a babájánál...

Használja valaki a babájánál a Babe márkájú tusfürdőt és koszmó elleni samponját?

Figyelt kérdés
Vélemény róla.Ledörzsölni ezután is kell a fejét?2hónapos kislány anyukája.Választ köszönöm.
2009. szept. 12. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a sampont használom, azóta hogy a kisfiamnak 2-3 hónapos kora körül koszmós lett a buksija. Nekünk nagyon bevált. Egyszer dörzsöltem át olajjal neki, még mielőtt a sampont megvettük volna, de amikor elkezdtük használni, még mindig volt egy kis koszmó a fején, azt szépen eltüntette. Most 8 hónapos és még azóta is azt használjuk, kb. félig van az üveg, jó befektetés volt!
2009. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Makacs koszmó volt a kisfiúnk fején, végül nekünk a szaliciles pakolás segített ( bőrgyógyász írta fel ), de a sampont azóta is használjuk, mert segített, ha újrakezdődött. Én úgy mostam a haját, hogy a habos buksiját a bébi kefével dörzsölgettem, miközben öblítettem a fürdővizével a haját.
2009. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi a sampont használjuk 2 hónapos kora óta, már egy éves, és még mindig ezzel mossuk a haját. Egy picit elkezdett koszmósodni 2 hónapos korában, én nem olajoztam, hanem egyből elkezdtem neki ezzel mosni. Pár alkalom után már nem is látszott semmi a fején. Én csak megmosom neki a kezemmel, és leöblítem, nem használunk hajkefét, meg nem dörzsölgetjük, így is eltávolította.

Nálunk minden nap, vagy 2 naponta van hajmosás.

2009. szept. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi mindkettől használjuk. Sőt a testápolót is. A doktornőnk mondta, hogy csak ezt használjuk, abból is a hidratálókat.

Teljesen megvagyok vele elégedve. A sampon is nagyon jó.

2009. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért: A babe testápolót- érzékenybőrű gyerekeknek- használhatom 2 hónapos kislányom arcára?

Használta így valaki?

2009. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Húú ez tök jó lenne,ha ez ennyire bejönne nekünk is.Igazából nekem a védőnő ajánlotta,gondoltam rákérdezek.Akkor ki is próbálom.Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 12. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
14:29-esnek. Igen, én be szoktam kenni vele a fiam arcát is fürdés után.
2009. szept. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is használom mindkettőt.

Az én kisfiamnak is erősen koszmós volt a feje 2-3 hónaposan, és akkor ajánlotta a védőnő a sampont. Meglepődtem én is az árán mikor vettem, de megérte!

5-6 nap alatt eltűnt a koszmó, és azóta se volt. A sampont használjuk még mindig, pedig már 20 hónapos.

A tusfürdőt akkor vettem neki, mikor télen nagyon kiszáradt a bőre, és az is nagyon jó!

2009. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15.41-KÖSZÖNÖM
2009. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!