Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert veri ki a hiztit a 3...

Miert veri ki a hiztit a 3 honapos babam naponta este 7 korul?

Figyelt kérdés
minden nap ugyanabban az idoben semmibol semmi kiveri a hiztit. kekre uvolti magat es ez eltart kb 20-30 percig. aztan megnyugszik, eszik, elalszik ugymond reggelig...mar probaltunk mindenfelet hogy rajojjunk mi az oka, de semmi nem segit. Mitol lehet ez?
2009. szept. 12. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Enyém is ezt teszi 7 hetesen. Nekem azt mondták, hogy az idegrendszerük nem fejlődik ki még teljesen. Türelem és később abbahagyják.

2009. szept. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akkor tájt van a fürdetés? Az én babám akkor csinálta ezt, amikor közeledett a fürdetés ideje! Aztán amikor megkapta amit akart, akkor megnyugodott és semmi gond nem volt vele!!! :D
2009. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez még nem hiszti!Valami baja van, fáj a hasa, fáradt és türelmetlen.Mikor fürdeted?Lehet hogy előrébb kellene tenned, hogy hamarabb tudjon menni aludni.Vagy a délutáni alvását kicsit kitolni.
2009. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezert is hoztam elore a furdetest, mert az megnyugtatja, aztan papizunk es rogton alszik is. Azert is aggodom, mivel a hizti elott mar evett is , meg tisztaba is van teve, es nem kene ok a hiztire..ezt mar igy csinalja kb 5 hete.
2009. szept. 12. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden babának van egy nyűgös időszaka, lehet, hogy neki ez az. Az enyém akkor üvölt ennyire, ha éhes. Este hiába hoztuk előrébb a fürdetést etetést altatás, nálunk nem vált be 9-kor megint enni akart és úgy mint előtte 1/2 10 körül aludt el.
2009. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!