Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kandallo elé mit tehetek hogy...

Kandallo elé mit tehetek hogy ne tudjon hozzá érni kisfiam?

Figyelt kérdés
Hol találhatok olyat ,vagy milyen megoldással oldhatom ezt meg?
2009. szept. 11. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak úgy, hogy megtanítod neki.

Nálunk a varázs-szó: JUJUJJ!MELEG!

Cserépkályhánk volt amikor az első baba kicsi volt.

Most a kicsikém meg a gáztűzhelyet piszkálná folyton.

2009. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a 8 tagból álló járóka, mely igazán egy kerítés és úgy állítod fel ahogy Te akarod, ezáltal korlátozhatod a mozgását, de mégis van tér a számára.
2009. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, de félek a szó kevés lesz.
2009. szept. 11. 21:08
 4/7 A kérdező kommentje:
És hol lehet olyan járokát kapni és mennyibe kerül?Mert 10000 ezreket nem nagyon szeretnék erre költeni.
2009. szept. 11. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nálam az a módszer vált be,hogy amikor begyujtottam a kályhát,és még langyos volt az oldala,odhívtam,hogy melegítsük meg a kezünket.A tenyerét odatettem a kályha oldalához,rá az enyémet,így éreztem,hogy milyen meleg.Ha már kezdett melegedni,és elakarta húzni a kezét,akkor még nem engedtem el azonnal,csak amikor már valóban kellemetlen volt.( Persze még nem égetett) Közben mondogattam neki,hogy meleg és süt.Messziről elkerülték ezután a kályhát.Egy ellenző azért nem árthat,de egy ügyes gyerek képes azt is kikerülni.
2009. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! A gyerek igenis képes megtanulni, hogy meleg. Egyszer sem égette meg a fiamat a kályha.
2009. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia! az igaz hogy nem egy olcsó a 8 tagból álló járóka mert újonan 30 ezer, használtan 20 ezer.Bár nem tudom hogy hogyan helyezkedik el a kandallótok, de nem lehet valamilyen formában ehelyezni azt az elemet melyet lépcső elzáráshoz használnak-ez talán olcsóbb? Vagy nem tudod a bútorokat ügy forgatni, hogy a gyerkőcöt elzárja a kandallóhoz vezető úttól?
2009. szept. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!