Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen legyen a baba első...

Milyen legyen a baba első fogkeféje?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni a vásárláskor?
2009. szept. 11. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én MAM márkájú baba fogíny dörzsit vettem a Rossmann-ba, 4 vége van, ezzel lehet már kicsiknek is mosni/masszírozni az ínyt.

Most váltottunk Colgate 0-3 év fogkefére. Ennek rendes sertéi vannak.

14 hónapos

2009. szept. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2009. szept. 11. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja egyébként mire kell figyelni?

Márkás legyen. DM-ben és Rossmannban biztos találsz ilyen több részből álló baba fog és szájápoló cuccokat.

Kb. 1000-2000 ft között.

1. vagyok

2009. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 6 hónapos korában ( már volt 6 foga) nenedent bébi fogkefét, fogkrémmel vettem, a fogkeféje ilyen ujjra huzható szilikon sőrtés. Aztán mindig elvette tőlem és elkezdte rágni, féltem hogy lenyeli, ezért vettem egy fogkefét, oral-b bébi fogkefe, azt imádta, szét is rágcsizta, most colgate-t vettem de ezt annyira nem szereti. Szerintem mam, vagy oral-b ezek jó fogkefék. A colgate-nek keskenyebb és ezáltal hosszabb a sőrterésze. A mienk nem szereti.
2009. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2009. szept. 12. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!