Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Új rossmannos pelenka?!

Új rossmannos pelenka?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vásároltam rossmannos 4-es pelust,új designt kapott ami, nagyon ari, de sajnos hátul már nem gumis:( az oldalán maradt gumis. Csak tájékoztatásként írom, aki most szeretne venni.

Én azért választottam ezt a pelust, mert nagyon hasonlított a huggieshoz, persze most már nem, ha esetleg valaki tud olyan pelust , ami hasonlít a huggieshoz, ami hátul és oldalt is gumis ( liberó kivéve) írja meg nekem légyszi.


2009. szept. 11. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is a Huggies vált be, de szerettem volna egy kicsit olcsóbbra, de hasonló pelusra lecserélni. A babydream-et ajánlották, és a Tesco színes pelusát (ez is gumis hátul). Linkelek be egy képet, mert a másik fajta Tescós (value) állítólag szörnyen nejlonos. Ez a jó fajta: [link]

A Rossmannosból dobozosat vettél? Mert én erről hallottam, hogy nem gumis a derekánál, de a zacskós viszont igen.

2009. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen dobozosat vettem, huuh ezt nem tudtam akkor legközelebb a másikat fogom venni, de az is megváltozott. Ha esetleg az új zacsisat kipróbálod légyszi írd meg, hogy gumis-e, mert ebben a dobozosban 92 darab van úgyhogy én még egy darabig használni fogom:(
2009. szept. 11. 17:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó, megírom. Mennyiért vetted a dobozosat? Sokkal rosszabb, mint a gumis derekú?

A zacsis most mennyibe kerül?


A Tescósat is csak akkor érdemes venni, mikor akciós, mert amúgy nem olcsóbb.

2009. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most a darabszám is változott, így 46 darabos 1999ft (zacsis), Dobozos 92 darab 3899ft. A régi pedig: a 62 darabos zacsis 2499ft volt.

Én úgy voltam vele, hogy a Huggiesnál olcsóbb, nem tudom, hogy a tesconál olcsóbb-e. De ezek az árak nem akciósak, gondolom ha akció lesz még olcsóbb lesz:-)

2009. szept. 11. 17:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Most adtam rá ezt a pelust, megírom majd milyen még nem tudom , hogy rosszabb-e.
2009. szept. 11. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én rossmannban dolgozom,és igen megváltoztak a csomagolások meg a db számok is de azt nem tudtam,h maga a pelus is.Én azt tudom neked ajnlani,h a régi csomagolásut vedd.Tudom az úgy drágább de akk ezek szer jobb is.
2009. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is a régebbi csomagolásút kerestem, csak már nem volt a rossmanos hölgy azt mondta, hogy nem is kapnak a régiből, más méretből voltak, de mondta, hogy azokat is kiárulják, maradékok.

Egyet kipróbáltam, nem volt vele semmi "gond" , ne lett pöttyös a kislányom popsija. még van pár darab a régebbi fajtából összehasonlítva, ez az újabb puhább és hosszabb is. Ha nem lesznek több "balesetek" ( mert ezeket még a legjobb pelenkánál is előfordulnak), mint amennyi a régit használva volt, akkor maradok ennél.

2009. szept. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!