Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fogad majd újra anyukának?

El fogad majd újra anyukának?

Figyelt kérdés
Epeműtétem volt és sajnos addig a 2hónapos kislányom anyósoméknál volt. 1hetet összvissz, de ma hogy újra egyedül maradtam vele, úgy bánik velem mint egy idegennel, alig nyugszik meg, de ha meghallja a papi vagy a mami hangját egyből nevet rá. Délután fél órán keresztül sírt és nem akart megnyugodni a kezemben. aztán úgy aludt el hogy letettem a babakocsiba mert pont a varratomba rúgott egyet és fájt. és ahogy letettem egyből elaludt. nagyon félek az éjszakától is előre, mert ha már nem fogad el anyjának, akkor mit fogok tenni? egy hét alatt elfelejtett engem? Segítsééég!!!
2009. szept. 11. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem felejtett el, szerintem néhány nap alatt helyreáll a rend.

Nekem a kislányom 2 hetes volt mikor bekerültem a kórházba 5 napig. Addig apával és a mamával volt itthon. Azóta már 7 éves, és még mindíg nagyon ragaszkodik hozzám, nagyon szeret engem.

Ne aggódj, minden rendben lesz, és biztos nagyon szeret téged a babád!

2009. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt jönnek a tökéletes anyukák, hogy hogy mered magára hagyni a babád, mert a műtét sem lehet olyan fontos. :)

Csak légy vele olyan mint eddig és minden helyre jön :)

2009. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy "szokatlan" vagy neki,hogy 1 hétig nem látott,másokkal volt. De ez a helyzet hamar elmúlik,visszaáll a régi kerékvágás,újra csak TE leszel neki.
2009. szept. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ekkora babának rád van szüksége, csak lehet, hogy egy picit úgymond "bosszút áll". Mérges amiért magára hagytad, de légy vele nagyon gyengéd, türelmes, mondogasd neki,hogy többet nem mész el ilyen hosszú időre, és minden helyreáll. Tudom, hogy csak 2 hónapos, de hidd el, mindent megérez, megért.
2009. szept. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj nyugodt lenni és ne erőltesd neki, hogy néhány óra leforgása alatt újra téged szeressen. szerintem a legfontosabb, hogy valahogy oldjátok meg azt, anyósodék is legyenek vele és te is, egyszerre. Hidd el, néhány óra alatt érezni fogja a különbséget. Ne ölelgesd a kelleténél többet, mert csak az erőlködést fogja érezni. légy vele természetes, próbáld úgy, mintha el sem váltatok volna. kell neki kis idő, mire az érzékrendszere helyreteszi a dolgokat, de hamar rájön, hogy mi is történt. ha megmarad az öledben, szorítsd magadhoz. ne a szívedhez, a hasadhoz a fejét! ebben a korban még emlékszik a "bélmozgásos" hangokra, akár erről is fel fogja ismerni, hogy hova is tartozik ő és hidd el, hogy meg fog nyugodni!

Kitartás, és jó egészséget kívánok mindegyikötöknek!

2009. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Az első éjszaka elég kemény volt, talán még túl korán is hoztam haza, mert alíg bírtam már a kezemben tartani, úgy fájt a varratom. hétfőn kiszedik aztán végre minden a régi lesz. 11re volt hajlandó elaludni, addig sírt nyűgösködött, de aztán nagynehezen elaludt. lehet olyan ennyi idősen hogy elkapatták? mert mikor itthagytam akkor nem csinált pl olyat hogy eszeveszetten üvölt ha nem kapja meg abban a szent pillanatban a kajcsit!! ha éhes votl nyöszörgött akkor mindig apának odaadtam ő beszélgetett vele míg én megcsinálatam a tápszert. most meg? úgy üvölt mint aki nem kapott enni egy hete, és csak akkor nyugszik meg ha már a cumisüveg a szájában van. sajna ciciről is leszokott, van még tej de erőlködik és hisztizik rajta mert nem jön olyan gyorsan mint az üvegből. De bízom benne hogy hamar visszaáll a rend.
2009. szept. 13. 09:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!