Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez valamiféle betegség jele?

Ez valamiféle betegség jele?

Figyelt kérdés

Öt és fél hónapos kisfiam hat nap után kaksizott. Anyatejes, de már szoktunk enni gyümit is. Tegnap voltunk dr. néninél más miatt, nem vettem észre, hogy valami baja lenne. Ma viszont olyan nagyot kaksizott, hogy még magam is megijedtem, mert a hasa teljesen lapos lett. Cicizett rendesen, meg evett főzeléket is - néha picit nyűgös -, nem veszem észre, hogy valami gond lenne. De azért egy picit félek, nehogy vírusos v. beteg legyen.

Tanácsotokat kérném, hogy esetleg mire figyeljek, ha mégis történne valami.


2009. szept. 11. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne aggódj!

Nálunk volt olyan hogy több mint egy hétig nem kakilt szegény.

Ha nem látszik rajta, hogy beteg, eszik szépen és gyarapodik akkor nincs gond. A gyümitől is lehetett "szorulása" ha olyat adtál neki.Ilyen nálunk is van sokx. Olyankor olyat adok neki, ami segít neki könnyebben kakilni. Pl.: sütőtök, azt még szeretik is :)

2009. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Első gyermek, úgyhogy azért aggódok egy kicsit. Tegnap sütőtököt evett, biztos az hajtotta meg, csak ennyit nem szokott kaksizni. Tegnap egy kicsi, ma is... Most éppen alszik, de megpróbálok nem aggódni. (néha kicsit túlaggódom a dolgokat)
2009. szept. 11. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Első vagyok. Nekem is első gyerekek/ikrek/!:) Nekem van annyi szerencsém, hogy nagyon rendes és tapasztalt védőnőnk van és sokat segít! Segítségem nincs, de ha bármi bajom van ő mindenben segít. Én is ilyen aggódós vagyok és szerintem mindenki egy kicsit :)

2009. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!