Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok az Anyukák akik tanulnak...

Azok az Anyukák akik tanulnak pár hónapos Babájuk mellett, tudnak is tanulni?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg?Az én kisfiam 9 hónapos,és nagyon Anyás,és úgy döntöttem,hogy szeretnék leérettségizni,ami 3 év,heti 2 alkalommal jár.Kicsit félek,de szeretnék tanulni.
2009. szept. 11. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit tudsz csinalni, hogy amikor suliban vagy, anyukad vigyaz ra.

En otthon tanulok egyedul nyelvet, az ugy nez ki, hogy az ebed utani alvaskor van idom ra es este mikor hazaer az apja. Haladok szepen, bar nem villamgyorsan.

2009. szept. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze arra az időre vigyáznak rá,az anyósom,vagy ha itthon van férjem,akkor Ő.Az a baj,hogy kisfiam nem alszik túl sokat,ritka amikor alszik folyamatosan 2-2,5 órát ebéd után.Utána aztán csak Vele kell lennem,mert igényli.Hát azért remélem,hogy nem lesz semmi gond.Köszi a választ,hasznos volt :)
2009. szept. 11. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Mióta itthon vagyok, önszorgalomból én is elkezdtem nyelvet tanulni. Hát...nem sok időm van rá, de azért van. Nem tudok minden nap nekiülni az tény, de kétnaponta igen. Lassan de biztosan haladok.
2009. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!