Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaruhákhoz használhatom a...

Babaruhákhoz használhatom a Tomi mandulatejes mosóport?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
persze, ha nincs ekcémája, v allergiája, akkor bármivel moshatod.
2009. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Majdnem 3 hónapos,eddig Domal babamosószert használtam,de gondoltam most már kipróbálom a mi mosószerünket. Nem allergiás, szép a böre.
2009. szept. 11. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a mosópor tulajdonképpen mindegy, a lényeg hogy az öblítő sensitiv legyen! Én a születése óta a mi mosóporunkkal mosom a ruháit és mindig sensitiv öblítőt használok. Semmi baj nem volt eddig .
2009. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos dokinő javasolta a Tomi tavaszi szellőt meg a mandulásat is, azt mondta a praxisában olyannal még nem találkozott aki Tomira lett volna allergiás. Érdekes módon persil sensitivre annál többen.

Az én fiacskámnak sem érzékeny a bőre, én 3 hós koráig Norit bababmosószerrel mostam, aztán áttértem a mi Tominkra és semmi baja tőle.

2009. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én a kezdetektől azt használom és sensitiv öblítőt. semmi baja a babámnak!
2009. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor nyugodtan kipróbálom :)
2009. szept. 11. 15:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy butaság, de én születése óta "felnőtt" mosószerrel és nem sensitiv öblítővel mosom a ruháit, igaz, hogy külön a miénktől. Semmi baja a bőrének, most 6 hós. Vagy ez az allergia is csak később jön majd elő?
2009. szept. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nem, ha allergiás, akkor kipöttyösödne.

amúgy én is a miénkkel mosom, de kölön. :)

1. voltam

2009. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en nem hasznaltam soha kulon mososzert a babaruhaknak, sot kulon is csak nagyon rovid ideig mostam az o ruhait a mienktol.

ha allergias lett volna, akkor hamar kiderult volna, gondolom...

2009. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!