Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sírdogál, nyűgösködik...

Mennyit sírdogál, nyűgösködik a 8 hónapos fiú babátok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az én kisfiam szinte reggeltől estig, már nagyon fáradt vagyok. Jön a foga is, de akkor is...Biztos fáj neki, de ha bekenem Dentinox-al ugyanúgy hisztizik. Miért van ez? Ilyen a természete? Kinövi? Már teljesen tanácstalan vagyok. Rengeteget énekelek neki, és foglalkozom vele, de egész nap mégsem beszélhetek meg énekelhetek, mert akkor csendben van...
2009. szept. 11. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én 7 hónaposom is sokat sírdogál, nyűgösködik, valóban idegölő, főleg ha főzök közben.

Lehet, hogy ilyen személyiség, mert az enyém egy érzékeny kis lélek, tegnap a boltban kicsit ércesebb hangja volt az eladónak, és már görbült is lefele a szája. A tied is ilyen?

Otthon próbálom váltogatni a helyszíneket, ez valamennyire használ: ha látom, hogy kezd nyűgösködni a játszószőnyegen, akkor átviszem a konyhába, vagy kimegyek vele az erkélyre - úgy vettem észre, az új helyszínek elterelik a figyelmét.

Én is sokat énekelek :-)

2009. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a gyors választ.

Igen, ő is nagyon érzékeny, nálunk is pont tegnap történt, hogy a párom kinn volt vele az erkélyen és meglátott egy ismerőst és lekiabált neki. Annyira de annyira megijedt, hogy még utána 10 perccel is csak hüppögött. Nagyon sajnáltuk. Én is váltogatom a helyszíneket, meg próbálok neki újdonságokat mutatni, mondókázni, énekelni, de csak ideig óráig jó neki, aztán kezdődik újra a nyűgösködés.

2009. szept. 11. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettőtök egy hisztis csemetét fog belőle nevelni.Ha nyűgös,akkor hagyni kell,amíg magától megbékél.
2009. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11:35-ös! te vagy nem is vagy anya, vagy rettenetesen rossz anya vagy!!! (nem érdekel a további véleményed, nem fogok ide visszanézni!)
2009. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fgjkl válasza:
sziasztok! látom ez egy régi bejegyzés de hátha kapok választ. most nekem is ez a problémám a 7.5 hónapos fiammal. esetleg emlékszik rá valamelyikőtök mikor lett jobb? vagy mi volt a baj? elég nehezen telnek így a napok. :( előre is köszi a válaszokat!
2012. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy visszanézel-e még ide, de hátha... Csak az idő segített, ahogy nőtt mindig kicsit jobb lett, nem volt annyi nyűglődés. Ez eltelt idő óta mi a helyzet veletek?

Nekem azóta született egy másik kisfiam is,most ő 5 hónapos lesz. Lényegesen könnyebbek vele a nappalok, nem nyűglődik állandóan..

2013. jan. 24. 12:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!