Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásnál meddig tart a lázas...

Fogzásnál meddig tart a lázas állapot? Kicsit piros a garat is, azt mondta doktornénink, hogy a fogtól van az is.

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a fogzás okozza, hanem a fogzástól legyengült immunrendszer nem tud úgy védekezni a vírusfertőzés ellen, és ilyenkor a babák hajlamosabbak elkapni ezt-azt. Nem szabad ráhagyni a dokinőre, nem is értem őt, már 20 éve is idejétmúlt volt ez a nézet. A védőnőm is a fogzásra fogta mikor a babóm elkapta a 3 napos lázat, még jó, hogy nem hagytam rá és inkább vírusfertőzésként kezeltem a dolgot(germicid kúp, cebion csepp, normaflore) Utólag bebizonyosodott, hogy igazam volt.
2009. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lázat nem szabad a fogzásra fogni!A dokinéni ezt nem tudja?A piros garatot meg főleg nem!Fáj a torka azért lázas.Vidd el másik dokihoz.

Az én dokim az ilyeneket sosem fogja rá a fogra.

A fogzás élettani folyamat, nem egy betegség.Okoz kellemetlenséget, de nem szabad mindent rá fogni.

2009. szept. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El ne hidd! Májusban 1 hét alatt3x vittem dokihoz a lányomat1.5éves,metszőfogakra fogta a hőemelkedést piros garatot,2nap múlva hirtelen 39.5 lett a láza elvittem más orvoshoz,súlyos gégegyulladása volt egy hajszálon múlt a kórház,kapott légzéskönnyítő kúpot 3napig injekcióba kapta az antibiotikumot,így jött rendbe! Vidd másik orvoshoz!!!
2009. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!