Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is sokat hízik?...

Szerintetek is sokat hízik? Mennyit híznak ilyenkor a babák?

Figyelt kérdés
Tápszeresek vagyunk és havonta majdnem 1 kg-ot hizik a kicsi. 2 hónaposan 5,29kg 3 hónaposan 6,15. A doki akkor is azt mondta persze tök gúnyosan hogy sokat hízott. 10nap múlva viszem megint dokihoz, és már most olyan 80dkg körül hízott. Amúgy napi 4-5 alkalommal eszik 150-180ml között, éjszaka nem kell fel.
2009. szept. 11. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

szió

az én bébim is ekkora súlyban volt (fiú), szerintem tök normális, ne törődj vele, 3 hós korukig havi 1 kiló normális. (az enyém többet is hízott mint egy kiló, meg is dícsérte a doktornő)

3 hós koráig nyugodtan hízhat egy kilót, utána kicsit lassulni fog a dolog


Az enyémre is mondják amugy hogy jo sulyban van, pedig nem egy michelin baba (74 centi, 8,5 kiló, 6 hós, nyulank baba, csak a combija nagy, tokája mar nincs is)


de ha kétségeid vannak: [link]

2009. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak kicsit aggódtam hogy sokat hízik.
2009. szept. 11. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 2 hos koráig anyatejes volt, addig heti 35 dekát hizott. Mikor átálltunk a tápszere, onnantol alig hizott a lányom. Nekem azt mondta a doki és a védönö, hogy nem baj ha sokat hizik, csak ne fogyjon.

2009. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, az első időben többet híznak, aztán ez kb. 6 hós kortól leáll. A dokit meg én lecserélném, ha ilyen. Az én kisfiam 4350-nel született, 1 hónaposan 6270 volt, két hónaposan 7100 gramm. 3 hósan már 8330 gramm. Most 10 hónapos, és hat hós kora óta 330 grammot hízott csupán. A doki soha egy rossz szót se szólt, mert 3 hónapos korukra általában megduplázzák a súlyukat.
2009. szept. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam anyatejes volt és mégis egy kilókat hízott az első időkben havonta. Mindig mondták hogy mivel anyatejes, ezért nem baj! Azt ne kérdezd hogy miért, mert én sem értettem...

Szerintem ne aggódj, amíg jól fejlődik, egészséges, nincs miért aggódni! A dokiddal meg ne foglalkozz, nem értem minek kötekedik!

2009. szept. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Minden jót. Akkor különösebben nem idegesítem ezzel magam.
2009. szept. 11. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is anyatejes volt kizárólag, mégis több, mint 1 kg-t hízott az első három hónapban. sose lettünk emiatt lecseszve!
2009. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!