Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümiket ehet 6 hós baba?

Milyen gyümiket ehet 6 hós baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 06:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Alma, őszibarack, meggy, gesztenye, szilva.
2009. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ezt a kérdést miért kell minden nap feltenni??? Mielőtt felteszed a kérdést megjelennek a hasonló kérdések...válogass abból:(
2009. szept. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nézd meg milyen tipusu uvegesek vannak

szamolj vele, h a szilva hajt, a banan fog, stb

2009. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Beírtam és nem dobott ki semmit szóval ha nem tetszik nem kell a kérdésre válaszolnod, kedves 2. válaszoló
2009. szept. 11. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz a későbbiekre nézve is:

[link]

2009. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia 6 hós babám van nekem is,írom miket adhatsz neki:alma, banán, körte,sárga dinnye(lehet furcsán hangzik de ezt is lehet,csak sokan nem tudják),mivel nem köztudott hogy a paradicsom is a gyümik csoportjába tartozik, ezért ezt is ide írom,ezt is ahatod. Őszibarack,sárga barack,mangó,narancsnak csak a leve adható.asszem ennyi
2009. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az eddigieket annyival egészíteném ki, hogy a déli gyümölcsökkel szerintem várj még. Nekem egy természetgyógyász mondta, hogy inkább a hazai gyümölcsöket egyem (egy műtétből lábadozva), és később se vezessem vissza az étrendembe a banánt, narancsot...stb. Állítólag ezek a gyümölcsök nem nekünk vannak kitalálva, nem véletlen, hogy itt nem terem. Azokat add a kicsidnek, amik itthon vannak.

Így az alma, köre, dinnye, szilva és amit a fenti válaszolók már leírtak.

2009. szept. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!