Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babát ültetnétek a...

9 hónapos babát ültetnétek a biciklire magatok mögé gyerekülésre?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
én nem
2009. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ameddig magától, egyedül, biztonságosan nem tud ülni, addig biztos nem ültetném gyerekülésbe, mert tuti úgy nézne ki mint egy ejtőernyős, aki fennakadt a fán.

Lógna keze, feje....:))))

2009. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
ÁÁÁ tutkó nem! Igaz, hogy elvileg stabilan ül, de kapaszkodni nem tud!Hiába van bekötve, azért csak zötyög, dőlöngél szegény! Amúgy meg félnék, hogy eltanyálok a bringával, és a manó komolyan megütheti magát! Sztem várj még ezzel!
2009. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem, én semmiképpen nem ültetném amíg nem tud mondjuk biztosan kapaszkodni és biztonságosan egyenesen ülni, illetve szólni ha bármi baja van (mert ugye ha hátul van az ülés nem látod). Szerintem várj ezzel még kicsit.
2009. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
:) majdnem ugyanazt írtam mint a felettem lévő :).. pedig nem olvastam, egyszerre írtuk. Szuóval a kapaszkodás a kulcs! Addig semmiképp ne!
2009. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én is így gondolom. Az unokatesóm fia kb. 2 hete ült fel magától és ő már rendelt is egy gyerekülést a biciklijére, amin majd viheti, mondván, hogy az már 9 hónapos kortól használható. Én is nagyon korainak tartom, mert a fia még egy kisbaba szerintem ehhez. Én a 13 hónapos fiamat sem fuvaroznám így, pedig ő már megy is. Sok hülyeséget megvesznek neki, és sajnos túl korán... Köszi a válaszokat.
2009. szept. 10. 22:18
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Az én fiam 8hónapos korától utazik mögöttem biciklin. Semmi se semmi baj nem volt eddig vele!
2009. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Hálából a válaszokért, mindenkit lepontozol! Gratulálok!
2009. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fima most 1 éves és 9 hós korától biciklizünk szinte minden est, ő hátul a gyerekülésbe és imádja.
2009. szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én igen, ha már tudna szépen stabilan ülni
2009. szept. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!