Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babánk most lesz 1 éves. Ti...

Babánk most lesz 1 éves. Ti mit vesztek/vennétek/vettetek a picinek az első szülinapjára?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elemes kiskutyát, ami megy és ugat, meg csóválja a farkát. Régió játékbolt, van kislánynak való is.
2009. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiú/lány?
2009. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van,8 hónapos és azon filozok,hogy szülinapra valami rongybaba-szerüséget veszek neki
2009. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem kislányom van. és én egy hintalóra gondoltam.
2009. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

20:33 vagyok, nekünk fiúnk van és ezt kapta:

[link]

2009. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bár lányom nyári volt, kapott triciklit (az jó most is őszre, fiúnak, lánynak is) kapott medencét-na az már nem nagyon aktuális.

Ha most lenne a szülinapja, megkapná a homokozót, de azt majd csak husvétra fogja. Bár napok óta azon gondolkodom, jó lenne, ha lenne. El tudna játszani benne most az udvaron a vénasszonyok nyarán, és azért még felöltözve jó darabig lekötné...

2009. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A mi babánk is most lesz 1 éves,vettunk neki járássegítot/ami bébitaxivá alakítható/,a nagyszuloktol meg kap elso lépés cipot,meg triciklit.

A készségfejleszto játékok is jók szerintem.

2009. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk most agusztusban volt 1 éves a kisfiúnk. Kapott hintalovat(fakopáncsban lehet kapni olyat amiről nem tud leesni oldalra) bár nem foglalkozik vele csak néha. Az első cipőjét :) meg dömpert(amibe akár bele is tud ülni)
2009. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kislányom ezt kapta: [link]
2009. szept. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elviszem lezerszinhazba, mert imadja a fenyeket, es ott a hang sem gond (fulhallgatot hasznalnak)

a maradando ajandekat nem tudom, de ez a kvelles micimacko jo (kar, hogy nem szeretem a micimackot, de valami hasonlot)

2009. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!