Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas Avent etetőcumit...

Hányas Avent etetőcumit használjak a sűrített tápszerhez?

Figyelt kérdés

Három hónapos a kislányom. Eddig kettes cumival evett, mert még szopizik is, és utána kap tápszert. De ma 7kor adtamelőször a sűrítővel, 120milit 40 percig szívott szegénykém, teljesen beleizzadt és annyira elfáradt, hogy elaludt az üvegen. Elég ha csak 3as cumikat veszek? Mert a 4es meg a variábilis idősebb kortól van. Vagy adjam a variábilissal, csak mondjuk a II-es jelhez igazítva?

Köszönöm a tanácsokat!


2009. szept. 10. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl sűrű a tápszer, akkor a 3-assal is ugyanúgy fog kínlódni, mert egyszerűen nem fér át a lyukon a pép, így aztán teljesen mindegy hogy 2 v. 3 lyukú-e a cumi.

Én a sűrű tápot a variábilissal adtam, igaz, nekem már 8 hónapos volt a lányom, és a jóéjszakát tápszerhez (ami dirett jó sűrű, hogy eltelítsen ájszakára) kellett a nagyobb luk.

2009. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3-as volt jó,amikor Ar tápot vagy Sinlacot kapott.A variábilist 1* próbáltam ki,de olyan gyorsan ment belőle még az 1es jelzésnél is,hogy hányni kezdett tőle.
2009. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi aválaszokat. Hát beleszívtam a maradékba, átfér a lukon, csak erősen kell szívni. Mondjuk egyelőre a minimális adag sűrítőt teszem a tápszerbe, és ha nem bukik, így marad, de lehet, hogy emelni kell. Ezért vagyok tanácstalan. Most majdnem olyan sűrű volt, mint egy hígabb banánturmix. De ha emelni kell az adagot, én meg betárazok a nemjó cumikból, az kész anyagi csőd... kipróbálom a variábilist az Ies lyukon, és reménykedem, hogy nem fog megfulladni.
2009. szept. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!