Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Cipőmizéria". Mindenhol mást...

"Cipőmizéria". Mindenhol mást olvasok. Ti mikor vettetek először cipőt és milyet a babátoknak?

Figyelt kérdés

Olvastam az itteni kérdéseket meg válaszokat hozzá, de nem tudom eldönteni most akkor mi is a jó tulajdonképpen???

kilányom 10 hónapos, erősen gondolkodom hogy vegyek neki bentre puha talpú cipőt.. lépeget már kapaszkodva a bútorokba, és 1-2x feláll guggolásból.

Vagy ha sétálni megyünk, mit adjak a lábára? Kocsicipőt még mindíg? Mert ugye már hűvösebb az idő...

Szerintetek? Ti hogy csináltátok?


2009. szept. 10. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:

öcsémnek (15 év korkülönbség van köztünk,félig én nevelgettem) 2 hónapos korától volt cipője,mivel augusztusi,oktoberben meg elég hűvös van

olyan cipője aminek keményebb a talpa,kb 6-7 honapos korától volt,akkor kezdett szobán kivül is mozogni,guruloban vagy csak magának.9 honaposan már ment.Direktbe olyan cipőket vettünk neki,ami nem gagyi,nehogy baja legyen (ludtalp,ilyenek)

2009. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 10 hónapos volt mikor elindult. Februári. Bent a mai napig (19 hónapos) tapadós zokniban van, vagy mezítláb. Kintre pedig akkor kapott cipőt amikor már biztonsággal járt.

Kocsi cipőből van bélelt is. elég sokáig tudod neki használni. Nem hiszem,hogy utcán amíg nem jár sétáltatod.

2009. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A sétálást a babakocsiba gondoltam. Nem sétálva.. bocsi!:)
2009. szept. 10. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Kislányomnak 6 hósan vettem (márciusban9 vettem asso kis tavaszi cipőt:17 méret, aztán nyárra a 18-as első lépés chicco cipőt, aztán azt gyorsan kinőtte és még nyáron venni kellett 19-es kisszandit, most jelenleg egy 20-as őszi cipője van, de télire 21-t veszek.Nálunk gyorsan nől a lába.Azért írtam le ilyen részletébe!
2009. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én pár napja vettem a lányomnak Osso-t, 1 éves lesz 1 hét mulva.

Én bentre nem veszek neki.

Szerintem már vehetsz neki valamilyen cipőt, ugyis lassan elindul.

2009. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi: Asso, előző voltam
2009. szept. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18:03 vagyok .A sétálást én is babakocsiban gondoltam bocs.

Járni utcán a tied talán majd a tavasszal fog egyedül. De nem tudhatom nem-e már novemberben.

2009. szept. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!