Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisfiamnak négy...

11 hónapos kisfiamnak négy napja hasmenése van, lehet a fogátol már adtam neki normaflórt. Mivel csillapítottátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 10. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A kisfiammal is ugyanez a helyzet (szintén 11 hónapos), hetek óta megy a hasa. Mivel az érzékelhető, hogy ez nem "beteges" széklet, és azért annyira nem is híg, hogy kifolyjon a pelusból (inkább krémes), fájdalmai nincsenek, én így nem is foglalkozom vele. És teljesen biztos, hogy a foga miatt van, mert egy már kibújt, és a második is fehérlik az ínye alatt. Szerintem akkor, ha nagyon híg (vízszerű), illetve ha nagyon "beteges" szaga van, akkor érdemes a gyerekorvost megkérdezni, mert a hasmenés nem kizárólagosan csak a fognövekedés velejárója!
2009. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!