Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba akinél egyik 1...

Van olyan baba akinél egyik 1 éves kor után adható tejital sem vált be?

Figyelt kérdés
Kisfiam most vasárnap lesz 1 éves és már fogytán a tejci és próbálnám vele megitatni ezeket a tejitalokat de egyenlöre egyik sem vált be.meddig érdemes keresgetni.
2009. szept. 10. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, én is tegnap tettem fel kérdést ebben a témában, mert nem tudom mitévő legyek. A lányom 13 hós múlt, nem fogadja el sem a Nestlé, sem a Milupa italokat, ahogy annak idején a tejpépeket sem. (Mondjuk szerintem is nagyon rossz mellékízük van). Próbáltam kakaót csinálni belőle, vagy turmixot, de egyik sem kellett neki. De a tehéntej sem a legjobb megoldás. Még próbálkozom, végülis amit megvettem, annak már mindegy, de úgy tűnik marad a cici, pedig szeretném elhagyni már a reggeli szoptatást. Te melyik italokat próbáltad? Az egyik válaszoló tegnap azt írta nekem, hogy próbáljam a banános milupát hátha az bejön.
2009. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia én a nestlé juniort és a mildibé3 banánost probáltam egyik sem jött be neki.
2009. szept. 10. 17:41
 3/4 anonim válasza:

Ablakon kidobott pénz volt, amit a különféle pépekre, bébiételekre költöttünk - az én gyerekeim egyiket sem fogadták el. Az anyatejet választották.

Úgy néz ki, amíg van tejed, a kicsi nem akar másikat. :)

2009. szept. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Csatlakozhatok én is a klubhoz. Vettem natúr Nestlé tejitalt, aztán úgy gondoltam, hogy majd a vaniliás bejön, de egyik sem, majdnemcsak kilöki a kezemből, amikor itatni akarom vele. Úgy gondoljátok, hogy amíg van egy csöpp anytej is, addig más nem is jön be. Részemről már egy kicsit idegesít, mert az anyatej már nem olyan sok, hogy elég lenne, tejet még nem akarok adni neki. Írjatok, ha sikerült valami megoldást találnotok! 14 hónapos a lányom.
2009. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!